Presunúť na hlavný obsah

Simona Krainová má k svojim chlapom blízko. Zo synčekov má už malých džentlmenov

Zahraničné celebrity

Modelka Simona Krainová patrila svojho času k najkrajším modelkám sveta. Aj keď sa do dnešného dňa svedomito venuje kariére a neodmieta pracovné ponuky, na prvom mieste je jej rodina.

Modelka Simona Krainová sa stala mamou tesne pred svojou 40-tkou. Aj keď sa v minulosti neraz vyjadrila, že by uvítala dcérku, k svojím dvom chlapčekom má neuveriteľne blízko. 9-ročný Max a 7-ročný Bruno majú totiž so svojou maminou ukážkový vzťah. Nielenže ju považujú za skvelého parťáka, s ktorým podnikajú zábavné výlety či iné športové aktivity, zároveň svoju milovanú maminu častujú krásnymi romantickými vyznaniami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

Prečítajte si: Bývalá Miss Magdaléna Šebestová sa leta nevie dočkať: Kde na Slovensku ho bude tráviť s dcérkou Ninkou?

Úprimnú detskú lásku si uvedomuje aj samotná Simona. Tá sa dokonca obáva, že ich odchod z domu, ktorý nepochybne jedného dňa len predsa nastane, bude zvládať veľmi ťažko. „Myslela som si, že mi v karanténe a totálnej izolácii preskočí, no nestalo sa tak. Užívam si to na plné pecky, myslím tie momenty s deťmi. Tie ich reči, smiech, pusinky, objatia, hry, večný bordel. Viem, že to čoskoro skončí a ja neviem, čo si bez tých mojich miláčikov počnem,'' zverejnila dojemné vyznanie na sociálnej sieti ešte v období, keď pandémia začínala.

A veru to je vzájomné. Starší synček Max sa totiž po skončení karantény priznal, že sa mu do školy vôbec nechce. Nie však preto, že sa musí učiť. „Mami, nechcem ísť do školy, nechcem ísť za kamarátmi. Chcem byť stále len s tebou,'' zverejnila jeho krásnu prosbu Simona a niet divu, že sa nad ňou roztopila. „Neviem, čo budem robiť, keď mi vyletí z hniezda. Asi mu pristrihnem krídla,'' zažartovala na margo vyznania modelka. Tá sa snaží napriek vyťaženosti venovať svojim chlapom doma čo najviac času. Niet sa čo čudovať, z chlapcov rastú nielenže obrovskí fešáci, ale aj džentlmeni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

Mohlo by vás zaujímať: Cestovanie s deťmi je jej vášňou: Baša Števulová vám ukáže, že sa dá do dvoch hodín zbaliť a vyraziť po Slovensku