Presunúť na hlavný obsah

Slávnostná premiéra flmu Havel: Anna Geislerová sa zaradila medzi esá, nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

Zahraničné celebrity

Premiéru dlhoočakávaného filmu Havel z réžie Slávka Horáka si nenechali ujsť hlavní predstavitelia, ako aj mnohé významné osobnosti. Nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová.

V pražskej Lucerne sa na premiére filmu Havel zišli významné osobnosti zo sveta kinematografie.  Hlavnú rolu Václava Havla si zahral Viktor Dvořák (v strede) a jeho manželku Olgu stvárnila, ako inak, herečka Anna Geislerová (vpravo). Havlovu milenku si zahrala Barbora Seidlová (vľavo).

Autentický obraz vznikal na základe čerpania zdrojov a výpovedí blízkeho okolia samotného Václava Havla. Režisér a scenárista Slávek Horák na filme pracoval päť rokov a na premiéru prišiel v spoločnosti svojej dlhodobej opory, priateľky Vandy Jandy, ktorá si vo filme zahrala tiež. 

Kto všetko sa objaví vo filme a aké osobnosti si nenechali ujsť premiéru dlhoočakávaného filmu? Pozrite sa s nami na červený koberec. 

Prečítajte si tiež: Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje stylingy predovšetkým na týchto detailoch

Vanda Janda

Módna návrhárka Vanda Janda prišla na premiéru po boku svojho partnera, ktorým je spomínaný režisér filmu Havel, Slávek Horák. Na výnimočný večer v Lucerne zvolila šaty zo svojej dielne s charakteristickým rukopisom, ktoré vyniesla a prispôsobila im aj celkovú vizáž. Slovenku Vandu môžete vidieť v snímke v úlohe Havlovej milenky. 

Anna Geislerová

Anna Geislerová sa radí medzi najlepšie herečky súčasnosti a vo filme Havel si zahrala ústrednú postavu Olgy, manželky Václava Havla a prvej dámy Československa, ktorá získala za svoju charitatívnu prácu a aktivity niekoľko medzinárodných ocenení. Podobne ako ona, aj Anna je veľkou bojovníčkou za demokraciu a slobodu. Anna patrí na červenom koberci medzi najlepšie oblečené dámy a potvrdila to aj počas slávnostnej premiéry, keď zažiarila v nadčasovej bielej asymetrickej róbe.

Eva Doležalová

Režisérka, scenáristka a producentka, ale aj bývalá modelka Eva Doležalová patrí medzi najväčšie mladé talenty, ktoré prerazili v zahraničí. Na premiéru filmu Havel si obliekla korzet a dlhú sukňu v pastelovom odtieni, ktorú doplnila kabelkou cez rameno. Veľmi pôsobivé.

Barbora Seidlová

Herečka Barbora Seidlová si vo filme zahrala milenku Václava Havla, ktorá tvorí milostný trojuholník s jeho prvou manželkou Olgou (vo filme Annou Geislerovou). Barbora počas premiéry obliekla veľmi sofistikovaný saténový model s akcentom na doplnky. Veľmi osobité.

Dagmar Havlová

Bývalá prvá dáma Dagmar Havlová o filme vedela a niektoré časti scenára konzultovala už počas výroby s režisérom Slávkom Horákom. Tak, ako aj sľúbila, prišla na premiéru filmu a ako styling zvolila tmavomodrú róbu, ktorá z nej vykúzlila elegantnú dámu. 

Neprehliadnite: Adela Vinczeová zožala v týchto šatách veľký úspech: Pozrite si najlepší výber jej stylingov, ktoré ju premenili na dámu

Denisa Dvořáková

Topmodelka Denisa Dvořáková a ambasádorka prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR si obliekla farbu, typickú pre modelky, akou je elegantná čierna. Total look vrátane ikonického modelu kabelky si vďaka svojmu mladému vzhľadu a slnkom pobozkanej pokožke pokojne môže dovoliť. Práve na blondínkach táto farba vytvára nadčasový look.

Styling ktorej dámy z premiéry filmu Havel vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 700 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe