Presunúť na hlavný obsah

Letné kabelky, ktoré nikdy nevyjdú z módy: Módni experti sa zhodujú na týchto kľúčových kúskoch

Móda

Akú kabelku si zaobstarať cez leto, keď máte jedinečnú šancu chopiť do rúk najkrajšie skvosty typické len a len pre toto obdobie? Prevedieme vás výberom tých najlepších.

Letné kabelky, ktoré pozdvihnú váš outfit k dokonalosti. Prinášame vám výber kúskov, ktoré môžete nosiť kedykoľvek a vytvárať tak nové a nové kombinácie. Módni velikáni ich počas fashion weeku takto zakomponovali do svojich stylingov na prehliadkových mólach, ktoré rozhodne stoja za inšpiráciu.

Inšpirujte sa: Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

Prútené kabelky

Nevyhnutnosť leta, ktorá už dávno nie je len záležitosťou tašky na pláž. Prútené kabelky (wicker bag) majú svoj zmysel v nadrozmernej veľkosti, ale aj vo veľkosti mini či košíčkov do ruky. Ratan sa každoročne objavuje na prehliadkových mólach vychytených dizajnérov, takže si môžete byť isté, že tento kúsok v lete nikdy nevymizne.

Drobné kabelky do ruky

Keď sa objavili na módnej scéne, nikto im nedával príliš veľké šance. S odstupom času môžeme vidieť, že zďaleka nejde len o pominuteľný trend. Drobné kabelky do ruky (tiny handheld bag) si získali priazeň žien a počas letných mesiacov sú veľmi praktické. Zmestí sa do nich to najnutnejšie a vykúzlia elegantný dojem.

Kabelky s hrubou reťazou 

Ikonické kabelky na retiazke, ktoré preslávila značka s dvomi C sú natoľko legendárne, že budú vždy pôsobiť  elegantne a aktuálne. Z času na čas sa nimi inšpirujú aj ostatné módne domy, ktoré z tohto kúsku vychádzajú a dodajú im novú podobu (thick chain strap). Napríklad ako v tomto prípade, keď dominancia hrubej reťaze preberá žezlo v celkovom dizajne. 

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové klobúky, ktoré sa dokonale hodia k letnému outfitu: Túto sezónu bodujú tieto tri modely

Kabelka mešec

Kombinovaná kabelka pripomínajúca mešec je ideálnou voľbou na letné dni. Kabelky do ruky nikdy nevyjdú z módy a ich dizajn je rozmanitý. Návrat k prírode a soft materiálom je cítiť všade navôkol a tento trend bude zasahovať do našich životov čoraz častejšie.

Kabelky v tvare vedierka 

Roztomilé a práve vďaka feelingu, ktorý z týchto kabeliek máme, sa držia tak dlho na scéne. Dizajn zostáva, mení sa len materiálové zloženie a outfity, s ktorými ich možno kombinovať a ladiť. Závislosť na bucket bag už zasiahla nielen srdcia romantických duší, ale aj minimalistiek. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe