Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková pokrstila syna Jakubka: Krstiny sa niesli v duchu inšpirácie anglickej kráľovskej rodiny

Slovenské celebrity

Bývalá slovenská tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková pokrstila so svojimi najbližšími syna Jakubka. Takto vyzeral slávnostný deň, ktorý patrí medzi tie najkrajšie momenty.

Po tom, čo Dominika Navara Cibulková ukončila svoju profesionálnu dráhu tenistky, sa tešila na obdobie vysnívanej rodiny. Popri mamičkovských povinnostiach Dominika však nezaháľa a to ani počas týchto dní. Keď sme ju oslovili, zastihli sme ju práve s detičkami vo svojej tenisovej akadémii Love4Tennis, ktorej sa dlhodobo venuje. V srdci tak nosí tenis stále a čo je pekné, venuje sa aj deťom, ktoré si chcú plniť svoje sny. 

Oveľa intenzívnejšie to vníma ako mama. Syna Jakubka privítala na svet s láskou a na nedávnych krstinách z nej len sálalo šťastie. Slávnostná udalosť sa niesla v kruhu najbližších a nás zaujala nádhernou čistou výzdobou, ktorá stojí za inšpiráciu. „Mám rada, keď si to môžeme všetci spolu pekne užiť. Inšpiráciou na výzdobu mi bol Instagram, ale aj celkovo to, čo vidím vo svete. Chcela som, aby to bolo také, ako krst, čisté, elegantné a aby to malo slávnostný nádych a aby to vyzeralo trochu inak ako klasické výzdoby, ktoré sa teraz v poslednej dobe robia,“ prezradila pre Feminity Dominika.

Tortu na krstiny vyberala úplne čistú a ako sama povedala,  má okolo seba naozaj výborný tím ľudí, ktorí to tvoria a vždy im podarí niečo takéto krásne, rovnako ako na Jakubkovej baby shower, na oslave jej 30-tky alebo na ich svadbe. „Ich prácou a výsledkom som vždy absolútne nadšená,“  neskrývala dojmy. 

Prečítajte si: Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje stylingy predovšetkým na týchto detailoch

Styling a výzdoba inšpirovaná anglickou kráľovskou rodinou

Musíme povedať, že nás zaujal aj styling. Dominika zvolila na slávnostnú udalosť šaty v pastelovom levanduľovom odtieni, ktoré doplnila čelenkou so sieťkou. 

„Styling som konzultovala so štylistom Andrejom Kusalíkom. Moja predstava bola, aby to bolo veľmi elegantné a čisté, inšpirovali sme sa britskou kráľovskou rodinou. Čelenku so sieťkou sme v našom okolí nenašli, takže mi ju vyrobil vlastnoručne Andy a musím povedať, že je šikovný aj po tejto stránke,“ povedala na margo svojho dvorného stylistu, s ktorým je už za tie roky spolupráce maximálne zohratá. O vizáž a slávnostný účes sa jej postaral Patrik Suši Veselý, s ktorým Dominika takisto dlhodobo spolupracuje.

Mama Dominiky, Katarína Cibulková je v spoločnosti vždy za dámu a svojimi stylingami nás neraz zaujala. Počas slávnostného krstu nehovoriac a musíme povedať, že má veľkú pochvalu, keďže ako Dominika povedala: „Mamina si šaty vybrala sama, moja mama má výborný vkus a vie sa aj sama takto vystrojiť.“ Mimochodom, práve meno Jakubko vzniklo na základe toho, že v prípade, ak by Dominika bola chlapec, mala sa volať Jakubko. Krásne slovenské meno tak dali práve synovi Dominiky. Jakubkovi styling vyberali tiež v súlade s inšpiráciou kráľovskej rodiny, ktorá, čo sa týka etikety je vždy ukážkovým príkladom. 

Krst v kostole a krásna slávnostná udalosť

Tradície, ktoré vytvárajú tie najkrajšie nezabudnuteľné momenty v živote rodiny. Krst je jedným z nich a ako Dominika povedala, Jakubko to zvládol skutočne ukážkovo a mladá mamina môže byť šťastná, že má doma šťastné a pokojné dieťatko. „Malý zvládol krst úplne výborne. Pred kostolom spinkal a keď sme prišli dovnútra do kostola, otvoril očká a musím povedať, že celú dobu na nás pozeral, ako keby si to užíval a ani nemukol. Bol úžasný. Aj keď ho krstili, iba pozeral a všetko zvládol úžasne.“ 

Neprehliadnite: Šaty Sloveniek, ktoré si obliekli ako hostia na svadbu: Mária Bartalos bodovala v červenej, Tereza Bizíková ako víla

 

Prvé dni po príchode dieťatka sú pre každú maminu náročné, dieťatko si vyžaduje stopercentnú pozornosť a lásku. Dominika sa však na úlohu mamy tešila a o to viac si tieto chvíle dnes užíva: „Po šestonedelí sme si našli svoj režim a veľmi si to vzájomne užívame. Je to veľké šťastie a ja som za to vďačná.“

- Najčítanejšie -