Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších Sloveniek Anna Amenová sa roky udrživa vo forme vďaka jednej veci: Skúsite to aj vy?

Slovenské celebrity

Krásna Slovenka, úspešná podnikateľka a mama, Anna Amenová má absolútne bezchybnú figúru. Blond hriva a modré oči z nej robia doslova bábiku. Nám prezradila, ako sa roky udržiava vo forme aj svoje rituály, na ktoré nedá dopustiť.

Anička vyzeráš absolútne skvele a mám pocit, že sa rokmi vôbec nemeníš, ako sa ti už roky darí udržiavať krásnu figúru? 

Chodím 4-krát týždenne cvičiť, mám výbornú trénerku, veľmi má to baví - je to nielen dobré pre postavu, ale hlavne človek sa výborne cíti po cvičení. A milujem prechádzky v lese, to fakt zbožňujem si sama vyjsť na prechádzku...

Prečítajte si: Známa tanečnica nikdy nevyzerala lepšie ako po pôrode: V bikinách predviedla telo ako diva so synom v náručí

Máš nejaký špeciálny ranný rituál? Niekto pije vodu s citrónom, niekto pohár teplej vody nalačno... 

Ja pijem kávu - aj 2 (úsmev), no nemám špeciálny ranný rituál v podobe, čo si dávam do seba. Môj ranný rituál je si dať kavu, raňajky a prečítať si niečo inšpiratívne hneď ráno.

Nečítam správy, ktoré má stresujú a vytvárajú vo mne strach, nemyslím si, že nám to prospieva. Radšej si prečítam niečo pozitívne, naladím sa na deň a teším sa zo života, aj keď nemám v daný moment všetko, čo “chcem”, ale mám vždy všetko, čo potrebujem.

Máš nejako špeciálne upravený jedálniček? 

Nemám upravený jedálniček - jem takmer všetko, na čo mám chuť. A nestresujem sa, aj keď to bolo niečo “nezdravé”. Nejem až tak veľa mäsa, lebo mi nechutí nejako extra. 

Je niečo, čo vôbec neješ? Alebo si dovolíš aj malé prehrešky v podobe sladkostí? 

Dovolím si tvrdiť, že “všetko s mierou” u mňa funguje najviac. Nechcem sa stresovať a viniť za to, že si dám čokoládu, pohár vína... Dám si všetko a ešte si to aj užijem.

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod neznamená nenávisť. Tieto známe dvojice dokazujú, že aj po ňom sa dá spolu vychádzať pekne

Cesta ku krásnej figúre, je tak podľa známej Slovenky jasná. Ideálny je balance vo všetkom. Tak, ako v jedálničku, rovnako aj v živote. Snažte sa žiť zdravo, no zároveň si z času na čas doprajte aj malé hriešnosti. Občas je dobré brať sa menej vážne a neprežívať všetko príliš. Inšpirujte sa ľuďmi, prostredím okolo seba a sústreďte sa na vlastné šťastie. To vraj najviac funguje. 

- Najčítanejšie -