Presunúť na hlavný obsah

Účes sezóny, ktorý si zamilovala Dominika Cibulková a ďalšie známe tváre: Ako ho nosiť?

Slovenské celebrity

Každej žene sa z času na čas žiada menšia zmena. Ak hľadáte inšpiráciu na nový účes, môžete ju nájsť na hlavách týchto známych osobností.

Niektoré trendy sa menia, niektoré zostávajú a naberajú na popularite. To je i prípad čoraz populárnejšieho bob účesu, ktorý je stále veľkým hitom a milujú ho aj známe slovenské tváre. Na druhej strane sa niet čomu čudovať, že jeho obľúbenosť rastie každým rokom. Je elegantný, sofistikovaný, nadčasový a trendy. A možno sa to na prvý pohľad nezdá, ľahko obmienateľný.

Samozrejme, to čo sedí jednému, nemusí druhému. A pred strihaním vlasov si musíte poriadne premyslieť, či sa do toho pustíte, pretože niet cesty späť. Konkréte pri tomto účese môžete veľmi jednoducho zistiť, či sa vám bude hodiť alebo nie. Návod, ako na to, nájdete v tomto článku: Trik, vďaka ktorému zistíte, či sa vám hodia kratšie vlasy: Počuli ste už o tomto pravidle?

Ak sa však chcete inšpirovať a zmeniť trochu svoj vzhľad, môžu vás na túto cestu naviesť známe tváre, ktoré vedia nosiť bob účes úkážkovo. 

Dominika Navara Cibuková

Známa mamička Dominika Navara Cibulková si zamilovala túto dĺžku vlasov a nosí ju už nejakú dobu. Veľmi inšpiratívne sú jej variácie s bob účesom na rôzne príležitosti. Či už elegantne rovné vlasy začesané na stranu alebo jemne zvlnené, oba spôsoby sú veľmi vhodné na významnejšie akcie. Pôsobia elegantne a žensky zároveň. 

Prečítajte si: Dominika Navara Cibulková pokrstila syna Jakubka: Krstiny sa niesli v duchu inšpirácie anglickej kráľovskej rodiny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Ivana Gáborík

Ďalšia celebritná mamička, ktoré nedá dopustiť na bob účes, len v trochu dlhšej verzii, je bývalá tanečnica Ivana Gáborík. Mnohé ženy odrádza od tejto dĺžky strach, že nebudú môcť nosiť vrkoč. Ale to nie je úplne pravda. Naopak, vysoko vyčesaný strapatý a kratší vrkoč pôsobí oveľa viac trendy ako dlhý konský chvost. A viac hravo. Okrem toho sa môžete inšpirovať romantickou variantou účesu, ktorý Ivana tiež s obľubou nosí. 

Mohlo by vás zaujímať: Kočíková móda podľa našich čerstvých mamičiek: Tieto známe tváre myslia vždy na jednu dôležitú vec

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Veronika Vágnerová

Inšpiráciu môžete násť aj na fotkách Veroniky Vágnerovej. Bývalá misska je známa svojou dokonalou hrivou, ktorej venuje zaslúženú starostlivosť. Veronika tiež dokazuje, ako sexi môžete vyzerať s krátkymi vlasmi. Hustý objem aj vlasy vyžehlené dorovna pôsobia veľmi rafinovane. Navyše, výborným spôsobom, ako oživiť hairstyling je i zosvetlenie končekov. Vďaka tomuto kroku budú vaše vlasy pôsobiť oveľa trendovejšie. 

Naty Kerny

Veľkým trendom v oblasti hairstylingu je farbenie si korienkov na tmavo. A práve s týmto môžete spojiť bob dĺžku. Ukážkovo to urobila influencerka Naty Kerny. Jej tmavé korienky dokonalo kontrastujú so svetlými prameňmi. Keby však mala dlhšie vlasy, účes by nepôsbil tak chic a trendovo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

- Najčítanejšie -