Presunúť na hlavný obsah

Roky túžila po ďalšom bábätku, dnes sa už pýši tehotenským bruškom. Alexandra Orviská je v radostnom očakávaní

Slovenské celebrity

Známa jojkárska moderátorka zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, ktorá v dobrom zmysle šokovala všetkých - spolu so svojím dlhoročným priateľom, hokejovým brankárom Jaroslavom Janusom, sa stanú rodičia.

Moderátorka a redaktorka Alexandra Orviská sa stala mamou ešte pred 13-timi rokmi. Vtedy v New Yorku priviedla na svet dcéru hudobníkovi Martinovi Valihorovi. Aj keď sa cesty dvojice rozišli, do dnešného dňa ostali skvelými priateľmi. Orviská tak nepochybne dokázala, že je skvelou mamou, ktorá uprednostňuje záujmy dcérky nad tie svoje. So svojím expartnerom ukáza do dnešného dňa ukážkovo - nielenže spolu trávili sviatky či karanténu, ale Alexandra bola dokonca pri pôrode jeho súčasnej partnerky, herečky Natálie Germani. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Prečítajte si: Prácu modelky vymenila za rolu matky. Ako momentálne žije Adriana Karembeu Sklenařiková?

Túžba po druhom bábätku

Už v minulosti Alexandra niekoľkokrát avizovala, že by sa rada stala mamou. Niekoľkokrát sa s fanúšikmi o svoje pocity dokonca podelila aj prostredníctvom sociálnych sietí. „Povedzte, dá sa priať si ešte niečo viac, ako dva takéto obrovské kusy lásky? Možno ešte jeden taký malý kúsok. Ale ten nenosí Ježiško, takže budem musieť počkať na bociana,'' napísala k fotke na Vianoce pred dvoma rokmi moderátorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Niet pochýb o tom, že už vtedy s Janusom rozmýšľali o svojom prvom spoločnom potomku. Istý čas sa dokonca zdalo, že sa im to nedarilo. „Raz mi niekto z vás napísal krásnu vetu - všetci riešia, akú planétu zanecháme našim deťom, ale nikto nerieši, aké deti zanechávame našej planéte. Myslím, že to je najkrajšia veta, akú som kedy počula a ak by malo byť v mojom osude len jedno moje sľubujem, že všetkým našim budem tieto krásne slová od malinka opakovať,'' zverejnila o pár mesiacov na to Alexandra. Napriek tomu, že svojím sledovateľom naznačila, že sa jej v splnení veľkého sna zatiaľ nedarí, nestrácala nádej. Na Vianoce jej dokonca partnerka jej brata podarovala vitamíny na plodnosť a počatie bábätka.

Neprehliadnite: 18 rokov vzťahu spečatili krásnou správou. Moderátorka Soňa Skoncová čaká bábätko

Zdá sa, že tie aj naozaj zabrali. 37-ročná moderátorka totiž na narodeniny svojho partnera prostredníctvom Instagramu prezradila krásnu správu. „Všetko najlepšie k tvojim dnešným narodenám Baby Daddy,'' zapriala hokejistovi fotkou, na ktorej jej drží viditeľne väčšie bruško. O tom, že tehotenstvo držala v tajnosti, svedčia aj komentáre jej blízkych priateliek. „Gratulujem lásky, budeme kočíkovať spolu,'' napísala k fotografií moderátorka Soňa Skoncová, ktorá odhalila, že sa stane mamou, len pred pár dňami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

O tom, že Alexandra je už minimálne na konci tretieho mesiaca svedčí ďalší komentár od jej kamaráta. „To trvalo. Najlepšie bolo to prosecco, ktoré som ti daroval k narodeninám a ty si ho hneď upratala dozadu do špajze,'' prezradil (pozn. redakcie, Orviská má narodeniny v júli). Ďalšiemu súrodencovi sa však nepochybne teší aj jej samotná Viktória, ktorá len prednedávnom získala sestričku Zunu. Uvidíme, či jej tentokrát pribudne ďalšia sestrička, alebo braček.

- Najčítanejšie -