Presunúť na hlavný obsah

Prácu modelky vymenila za rolu matky. Ako momentálne žije Adriana Karembeu Sklenařiková?

Slovenské celebrity

Pred dvoma rokmi sa jednej z našich najúspešnejších modeliek splnil dlhoročný sen - stala sa mamou. Adriana si túto rolu užíva naplno a zdá sa, že jej modelingový svet nechýba.

Už keď v roku 2014 spoznala Adriana svojho terajšieho manžela Arama Ohaniana, vedela, že je to ten pravý, s ktorým si chce založiť rodinu. Napriek viacerým pokusom sa jej však s biznismenom nepodarilo počať dieťa. „Bola som na dne a pripravená vzdať to. S Aramom sme už zvažovali adopciu. Robila som si stále ovulačné testy, zdravo som sa stravovala, starala som sa všemožne o svoje telo,'' priznala v minulosti pre francúzské médiá Adriana. S manželom podstúpila niekoľko umelých oplodnení. Musela si taktiež prejsť bolestivou stratou, keď v siedmom týždni bábätko potratila. „Nebola som schopná pozrieť sa na tehotnú ženu bez toho, aby som neplakala,'' dodala Adriana ďalej. Na moment, kedy zistila, že je v radostnom očakávaní, si pamätá do dnešného dňa. „Bola som v Paríži a Aram v Marakéši. Keď som uvidela pozitívny test, snažila som sa zostať pokojná. Vedela som, že je to len začiatok. Musela som naďalej pokračovať v hormonálnej terapii a kontrolovať si hladinu hormónov pravidelnými odbermi krvi,'' uviedla pre magazín FemmeActualle.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Ohanian Sklenarikova (@adrianakarembeusklenarikova),

Prečítajte si: Dominika Navara Cibulková pokrstila syna Jakubka: Krstiny sa niesli v duchu inšpirácie anglickej kráľovskej rodiny

Mama na plný úväzok

Deň, kedy Adriana priviedla na svet svoju prvú dcérku Ninu, bol pre ňu nepochybne najkrajším na svete. Od toho momentu sa sústredí výhradne na ňu a na titulkách magazínov sa objavuje už len sporadicky. Rodina si svoje súkromie stráži a každý nový záber rozkošnej dcérky je tak prekvapením, ako vyrástla. „Stále, keď sa na ňu pozriem, vidím svojho manžela,'' opísala svoj najväčší poklad modelka s najdlhšími nohami na svete. Malá Nina len nedávno oslávila svoje druhé narodeniny a ako to je podľa posledného záberu jasné, už veselo cupitá sama.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Ohanian Sklenarikova (@adrianakarembeusklenarikova),

Len nedávno Adriana priznala, že by chcela ďalšie dieťa, nakoľko túži po veľkej rodine. „Je pravda, že sme mali dieťa veľmi neskoro. Môj manžel má 64 rokov,'' zverila sa pre magazín Télé-Loisirs s tým, že manžel má strach o to, že tu pre deti nebudú už dlho. Ona sa však na to pozerá z inej stránky - súrodenci by mali mať medzi sebou puto, ktoré ich bude držať spolu. Práve Nina dala Adriane nádej, že by sa ich rodinka mohla rozrásť. „Ak by som sa mala rozhodnúť sama, chcela by som si adoptovať hneď tri deti, hneď teraz. Mohla by som podniknúť kroky k adopcii, naozaj chcem,“ prezradila ďalej a dodala, že pre manžela je to o trochu komplikovanejšie, nakoľko je už otcom dospelého syna.

Neprehliadnite: Detské izby známych tvárí majú niečo spoločné: Tohto trendu by ste sa mali držať pri zariaďovaní aj vy

To, či sa k adopcii uchýlia, je zatiaľ otázne. Isté však je, že svoju materinskú lásku šíri ďalej - a to nielen Nine, ale aj deťom z Červeného kríža, kde pôsobí ako ambasádorka. Zdá sa, že Adriana sa skutočne narodila preto, aby bola mamou... čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Richard Findykian (@rfindykian),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Richard Findykian (@rfindykian),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Match Celebrity (@parismatch_celebrity),

- Najčítanejšie -