Presunúť na hlavný obsah

Pripravte svoje telo na jeseň: Inšpirujte sa tipmi nádhernej podnikateľky a dvojnásobnej mamy Simony Brnovej

Slovenské celebrity

Táto žena vyzerá aj po dvoch deťoch neuveriteľne. Má nádhernú postavu, tvár a perfektný štýl. Inšpirujte sa tipmi sympatickej Simony, ako svoje telo pripraviť na jeseň a udržať sa vo forme.

Mama dvoch rozkošných chlapcov, úspešná podnikateľka a inšpiratívna žena, má skutočne postavu bohyne. Je jasným dôkazom toho, že vo forme môžete byť v akomkoľvek veku a aj keď ste mamou. Takže ak sa vám to nedarí, ide len o výhovorky. No predsa len, po lete svoje telo rovnako ako aj šatník, treba pripraviť na zmeny a venovať mu o niečo väčšiu pozornosť. 

Starajte sa o svoje telo, ono vám to dvojnásobne vráti

"Ďen začínam teplou vodou, vypijem aj pol litra, potom pripravím deťom snack do školy, oblečieme sa a ide sa. Keď sa vrátim, urobím si raňajky, buď nejaké ovocie alebo kašu, prípadne proteín. Potom cvičím, aj keď je lepšie cvičiť nalačno, mne to veľmi nevyhovuje. Potrebujem sa najprv najesť, aby som mala energiu."

Prečítajte si: Slovenské celebrity v zákulisí odovzdávania cien OTO. Ako prežívali ceremóniu Vinczeovci či Jasmina Alagič?

"Je pravda že v lete mám väčšinou pauzu v cvičení, ale už je tu jeseň a opäť nabieham na svoj režim. Snažím sa 3x týždenne cvičiť s Janym Jandlom. Vyhovuje mi cvičiť s ním online. Nemusím nikam chodiť doma si ráno zacvičím a môžem začať den. Vždy na jeseň rada behávam, takže sa už na to teším. Myslím si, že najúčinnejšie, je kombinácia kardia, čiže beh a k tomu trošku posilňovania - hlavne zadku a nôh." 

"Ja nie som žiadny vrcholový športovec, čiže to nepreháňam. A pre mňa osobne je veľký relax a oddych jóga. Pomáha mi to aj na psychiku. Mám skvelú jogínku - Ninku Menkyňovú. Úžasný človek, veľmi mi pomáha aj po tej psychickej stránke, ťažké už sa na ňu teším."

Samozrejme aj strava je veľmi podstatná a nádherná brunetka si je toho vedomá. Aj keď občas zhreší a má slabosť na hranolky, či gumové medvedíky, zamýšľa sa nad tým, čo si dá na tanier. 

  • Raňajky: ovsené vločky a ovocie 
  • Obed: zelenina, mäso, ryža alebo cestoviny so zeleninou 
  • Olovrant: ovocie alebo tvaroh, či proteínová tyčinka
  • Večera: zelenina, cottage, vajcia, chlebík 

Pokožka je zrkadlom nášho zdravia

"Čo sa týka pleti, tak sa snažím v chladnejšie obdobie, možno viac hydratovať pokožku, ale nejak extra nemením svoje návyky, ohľadom starostlivosti o pleť. Nedám dopustiť na hydrofacial, je to vynikajúca procedúra, ktorú odporúčam každej žene. Výsledky sú hneď viditeľné a účinok je úžasný. Taký môj malý trik je, že si ráno aj večer prejdem pleť po vyčistení kockou ladu. Rozžiari to pleť a upokojí. Potom si dám sérum a krém a na čo nedám dopustiť je vitamín C."

Neprehiadnite: Najspokojnejšie páry nášho showbiznisu: Tieto dvojice objavili čaro spokojného a šťastného života

Ak chcete vyzerať a cítiť sa dobre, je dôležité spojiť kvalitnú a dobrú stravu, cvičenie, koníčky a starostlivosť o najbližších do jedného balíčka. To na čo však my ženy, mnohokrát zabúdame, je akýsi balance. Chceme byť skvelé mamy, vyzerať dobre, užívať si život a občas zabúdame samy na seba. Preto si z času na čas, doprajte aj malý pasívny relax. Uvidíte, že vám to pomôže. Po všetkých stránkach. 

- Najčítanejšie -