Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktoré sú v radostnom očakávaní. Z týchto známych žien sa čoskoro stanú hrdé mamičky

Slovenské celebrity

Už minulého roku sa hovorilo o obrovskom babyboome, ktorý v slovensko-českom šoubiznise nastal. Neutícha ani tohto roku, práve naopak - k mamičkám Dominike Cibulkovej, Monike Bagárovej či Ivane Gáborík pribudnú ďalšie .

Soňa Skoncová

To, že moderátorka, podnikateľka a modelka viditeľne pribrala, si všimlo viacero fanúšikov. Preto keď sa rozhodla prezradiť, že je v radostnom očakávaní, mnoho ľudí až tak prekvapených nebolo. Napriek tomu, že Soňa odhalila tehotenstvo len v sobotu, za ten čas sa stihla pochváliť niekoľkými krásnymi tehotenskými zábermi. „Priali sme si a ty si sa stal skutočnosťou,'' napísala k fotke, na ktorej si drží vypuklé bruško. Niet pochýb o tom, že spolu so svojím snúbencom tak budú skvelí rodičia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/a>

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Prečítajte si: Postieľky, v ktorej spia malé zlatíčka Barbory Krajčírovej či Daniely Nízlovej: Vystlaná doplnkami ručnej slovenskej výroby

Maria Dušička

Identitu svojej ukrajinskej priateľky raper Majk Spirit dlhé mesiace tajil. Keď tvár krásnej Marie rozhodol ukázať svetu, bol si podľa jeho vlastných slov istý, že je to tá pravá. Dnes o tom niet najmenších pochýb. S Mariou sa totiž počas pandémie oženil a už o pár týždňov na to taktiež svetu oznámili krásnu správu. „Dovoľte mi predstaviť vám rodinu Dušičiek,'' napísal Majk, vlastným menom Michal Dušička, na sociálnu sieť. Aj keď detaily okolo tehotenstva príliš nekomentujú a súkromie si strážia ako oko v hlave, predsa len prezradili, že sa im už čochvíľa narodí dievčatko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit),

Lenka Králová

Slovenská youtuberka a influencerka Lenka oznámila tehotenstvo koncom júna. So svojím dlhodobým partnerom, dnes už aj manželom Janom Králom sa so svojimi fanúšikmi podelili s krásnou správou prostredníctvom sociálnej siete. Po niekoľkých týždňoch oznámila, že pod srdcom nosí dievčatko. Pred pár dňami sa so svojím snúbencom dokonca stihla zobrať - a to aj napriek tomu, že je už v šiestom mesiaci tehotenstva. My musíme skonštatovať, že aj keď sa vraví, že dievčatka uberajú krásu, Lenke to mimoriadne pristane. Čo myslíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@l3nik),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@l3nik),

Veronika Arichteva

Známa česká herečka má termín pôrodu už na spadnutie. Aj keď okolo pohlavia bábätka nerobila žiadne tajnosti, s prezradením, že je v radostnom očakávaní, niekoľko týždňov počkala. V utajovaní jej pomohla najmä pandémia okolo koronavírusu. „Bez praskajúcich balónov, vystreľujúcich filtrov, zafarbeného dymu nad hlavami a ružovo-modrých koláčikov... proste bez tých amerických somarín, vám chceme takto po starom a samozrejme skromne prezradiť, že to bude chlapec,'' prezradila prednedávnom Veronika na sociálnej sieti. Nakoľko je na Instagrame mimoriadne aktívna, fanúšikovia sa mohli dozvedieť viac - herečka im totiž ukázala časť z detskej izby a prezradila aj to, že chlapček bude niesť balkánske meno.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Arichteva (@veronikaarichtev),

Neprehliadnite: Prácu modelky vymenila za rolu matky. Ako momentálne žije Adriana Karembeu Sklenařiková?

Alexandra Orviská

Jojkárska moderátorka túžila po dieťatku už dlhú dobu. Napriek tomu, že sa nepochybne so svojím terajším partnerom hokejistom Jaroslavom Janusom snažili, podarilo sa to až teraz. Pri príležitosti športovcových narodenín zverejnila sladké tajomstvo, ktoré si dokázala strážiť dlhých šesť mesiacov. „Všetko najlepšie k narodeninám Baby Daddy,'' napísala k fotke, na ktorej jej Janus drží tehotenské bruško. S novinou sa pochválil aj samotný brankár. „Rodina,'' napísal stroho k fotke, na ktorej sú rodičia spolu s nenarodeným bábätkom. Dvojica pohlavie bábätka zatiaľ drží v tajnosti, a tak nie je jasné, či k Orviskinej dcére Viktorii pribudne braček, či sestrička.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/a>

Príspevok, ktorý zdieľa Jaroslav Janus (@jay_janus),

- Najčítanejšie -