Presunúť na hlavný obsah

Postieľky, v ktorej spia malé zlatíčka Barbory Krajčírovej či Daniely Nízlovej: Vystlaná doplnkami ručnej slovenskej výroby

Slovenské celebrity

Výber kvalitnej postieľky je pre deti naozaj kľúčový. Pozrite sa spolu s nami, v čom zaspávajú deti známych Sloveniek. Tieto postieľky sú nielen štýlové, ale aj bezpečné a maximálne pohodlné.

Vhodné prostredie dokáže malé zázraky

Zdravý spánok detí ovplyvňuje nielen ich fyzický, ale aj mentálny vývin a dochádza pri ňom k rastu a regenerácii síl detí. Samozrejme je v značnej miere veľmi závislý od prostredia, v ktorom zaspávajú. Nezabúdajte, že miestnosť, kde dieťatko spí, by mala byť dobre vyvetraná a nemala by byť v nej vysoká teplota, postačuje okolo 18 °C. Dbajte však aj  na optimálnu vlhkosť vzduchu.

Samostatnou kapitolou je aj výber dobrej a kvalitnej postieľky, nakoľko v nej tí najmenší trávia naozaj veľa času. Ide o základný prvok výbavičky, no zároveň aj skvelý tip na krásny a hodnotný darček, napríklad od starých rodičov. No a po praktickej stránke, samozrejme detská postieľka poskytuje bábätku najmä pevné a stabilné miesto pre zdravý vývin detskej chrbtice, priestor na dokonalý oddych ako drobca, tak aj vás - rodičov. Tieto známe Slovenky, stavili pri jej výbere navyše na lokálnosť a tradície.

Detské postieľky Ingvart sú unikátne. Výrazný oválny tvar poskytuje bábätku pocit istoty tým, že vytvára útulné prostredie ako hniezdo.

V podstate rastú s dieťatkom a poskytujú mu pohodlie počas celého detstva. Sú vyrobené v rôznych farebných prevedeniach, z bukového a jaseňového dreva. Skvelé je, že vydržia od narodenia až do 10 rokov. Majú totiž až 9 rôznych variácií. 

Prečítajte si: Dominika Navara Cibulková pokrstila syna Jakubka: Krstiny sa niesli v duchu inšpirácie anglickej kráľovskej rodiny

 

Vlastnosti:

  • Jedinečný oválny tvar, ktorý vytvára útulné hniezdo 
  • Flexibilné lôžko od 0-10 rokov
  • Výškovo nastaviteľné dno matracu, ktoré výrazne uľahčuje zdvíhanie dieťaťa
  • Otočné kolesá umožňujú ľahké premiestňovanie z miestnosti do miestnosti
  • Vyrobené z odolného dreva
  • Matrace s výplňou z kokosového vlákna

Obľúbili si ich Barbora Krajčírová, Lucia Mokráňová, Daniela Nízlová či Lucia Furmanková. To, čo ich určite oslovilo, je nielen nádherný a unikátny dizajn, ale aj množstvo rozkošných doplnkov, ktorými dokážete drobcovi vytvoriť nádherné miesto na snívanie.

Zbavte sa zbytočných starostí a kúpte všetko k postieľke naraz. Okrem vankúšikov, posteľnej bielizne, si môžete farebne doladiť aj baldachýn, mantinely, hniezda, či mojkáčikov. Nás úplne dostali tieto bavlnené vankúšiky v tvare hviezdičiek.

Nájdete ich v rôznych odtieňoch a ak napríklad preferujete skôr mušelín, ušijú vám ich aj v ňom. Povrch tvorí 100% bavlna a je zaujímavý jemným lemom po celom obvode. No a čo je najlepšie, všetko je to slovenské! Navyše, vyrábané s veľkou dávkou lásky a citu. 

Neprehliadnite: Detské izby známych tvárí majú niečo spoločné: Tohto trendu by ste sa mali držať pri zariaďovaní aj vy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova),

 

"Čo sa týka šitia, celé to začalo tak, že k postieľkam (ktoré majú predsa len atypické rozmery), sme ponúkali plachty a pridali sme k tomu ešte pár textilných produktov - ako dečka, či vankúšik. Výber látok nebol ani zďaleka taký, ako máme teraz a stačila nám jedna krajčírka. Chytilo nás to však natoľko, že sme začali pridávať nové a nové textílie, ako pletenece, mantinely, baldachýny, nebesá, zavinovačky, hniezda. Postupne sme rozšírili aj výber látok a ich farieb a samozrejme sme museli výrazne rozšíriť aj tím našich šikovných krajčírok."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

 

"Každý jeden produkt sami navrhujeme, vymýšľame, niekoľkokrát nanovo šijeme a kombinujeme, až vznikne výsledok, ktorý potom zaradíme do predaja. Šitie výbavičiek nás úplne pohltilo a sme radi, že môžeme našim zákazníčkam ponúknuť do postieľky aj kompletnú výbavičku pre bábätko." 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Furmankova (@luccianka),

- Najčítanejšie -