Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších Sloveniek je opäť zadaná. Karolína Chomisteková tvorí pár so známym podnikateľom

Slovenské celebrity

Víťazka Miss Slovensko 2015, ktorá sa neskôr stala aj riaditeľkou tejto súťaže, sa od svojho posledného vzťahu s francúzskym tatérom neukazovala po boku žiadneho muža. Až doteraz.

Prvé špekulácie o tom, že krásna Slovenka už nie je nezadaná, priniesli české médiá. Napriek tomu, že si Karolína stráži svoje súkromie, vyšla s pravdou von a priznala, že po jej boku momentálne stojí známy Čech. Jan Kmoch totiž nie je pre svoju rodnú krajinu žiadnou neznámou. Syn futbalového trénera a lektora Jana Kmocha staršieho, sa totiž v kruhoch šoubiznisového sveta pohybuje už nejaký ten rok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Chomistekova (@karolinachomistek),

Prečítajte si: Preskákali si spolu rozchody i všeličo a ich lásku to posilnilo. Celebritné páry, ktoré spolu držia už roky

40-ročný Jan je síce na sociálnych sieťach neaktívny, no jeho milostný život nie je pre našich susedov žiadnym tajomstvom. Už niekoľko rokov sa objavuje na vážených spoločenských udalostiach. Je o ňom tak známe, že randil s krásnymi modelkami, akými sú Simona Krainová, Taťána Makarenko, ale aj s dnes už vydatou Tatianou Gregor Brzobohatou. Istý čas sa dokonca pošuškávalo aj o tom, že má blízko k našej speváčke Dare Rolins. Každopádne, táto klebeta nebola nikdy potvrdená, no ani vyvrátená.

Spoločná dovolenka

Po tom, ako české médiá prezradili nový vzťah, sa Karolína pochválila spoločnou fotkou na sociálnej sieti. Dvojica sa totiž začiatkom leta vybrala na spoločnú dovolenku do Grécka a zdá sa, že spolu trávia čo najviac voľných chvíľ. Bývalá riaditeľka súťaže krásy totiž podľa postov na sociálnych sieťach trávi v Kmochovej rodnej Prahe pomerne veľa času. Nový pár má za sebou už aj zoznámenie s kamarátmi - minimálne z Janovej strany. Jeho najlepší kamarát Leoš Mareš spolu so svojou manželkou Monikou, sa už s Karolínou zoznámili. Aj keď je pravdou, že sa so slovenskou modelkou sa český moderátor už stretol počas moderovania súťaže, ktorú vyhrala. Svedčia o tom aj komentáre na Instagrame. „Tak kamarát. Poznám ťa síce len 16 rokov z tých 40-tich, no ďakujem za ne, všetko najlepšie!'' verejne zaprial svojmu kamarátovi k okrúhlym narodeninám Leoš. Príspevok komentovala aj samotná Karolína, ktorá vložila jednoduchého smajlíka - srdce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Leoš Mareš (@leosmares),

Aj keď sa dvojica rozhodla svoj vzťah nekomentovať a zdieľať veci výhradne medzi svojimi najbližšími, musíme dodať, že im to spolu neskutočne sekne a 13-ročný rozdiel by sme medzi nimi netipovali ani náhodou. Čo myslíte?

Neprehliadnite: Rozchod neznamená nenávisť. Tieto známe dvojice dokazujú, že aj po ňom sa dá spolu vychádzať pekne

- Najčítanejšie -