Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerali známe tváre kedysi a dnes? Influencerka Tatiana Žideková nepriamo spustila instagramovú challange

Slovenské celebrity

Áno, všetky sa meníme. A naše známe tváre tiež. Čo je však veľmi pozitívne, že väčšina žien zreje ako víno. Do krásy. Tieto známe Slovenky sú toho jasným dôkazom.

Keď si len nedávno dal niekto námahu s tým, aby influencerku Tatianu Židekovú ukázal v nie príliš lichotivom svetle (teda aspoň podľa dotyčného), známa kráska nenechala na reakciu dlho čakať. Dobrovoľne ukázala fotky ako vyzerala pred niekoľkými rokmi a my jej tlieskame.

Prečítajte si: Soňa Skoncová o tehotenstve: Musela som nakúpiť niekoľko testov, aby som sa presvedčila o správnosti výsledku

Všetky sa predsa meníme. A vôbec sa nie je za čo hanbiť. Ideálny model je totiž ten, kedy sa cítime spokojné samy so sebou. Nech sme akékoľvek! No a reakcia mnohých známych tvárí, ktoré to vzali ako takú malú výzvu, bola veľmi milým gestom. Ako vyzerali obľúbené Slovenky kedysi a dnes? 

Mária Zelinová

Modelka a moderátorka Mária Zelinová bola ešte pár rokov dozadu ako úplné dievčatko. Dnes je z nej nádherná, sexi žena, ktorej vek rozhodne pridáva na atraktivite. Zmenila odtieň vlasov, tvar obočia a celkovo treba uznať, že vyzerá mimoriadne žensky. Postavu mala vždy skvelú a na tom sa nič nezmenilo. Len tak ďalej. 

Tatiana Žideková

Influencerka, milovníčka fitnessu a zdravého životného štýlu, Tatiana Žideková si veľmi dobre uvedomuje, že žena sa rokmi mení. Sama si prešla niekoľkými fázami, kedy menila jeden look za druhým. A áno, mala aj polovicu vyholenej hlavy. Každé obdobie života, totiž niečo prináša. Známa a obľúbená kráska, dnes vyzerá božsky a tisíce žien by sa na ňu chceli podobať. Wau, tomu sa povie zmena k lepšiemu!

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá môj deň: 24 hodín so Simonou Brnovou

Viktória Valentovičová Kisová

Jasným dôkazom, že ženy zrejú do krásy je aj podnikateľka Viktória Valentovičová Kisová. Tú by ste veru na fotkách pred rokmi ani náhodou nespoznali. Dnes je jasným dôkazom toho, že prirodzená krása, má predsa len niečo do seba. Stačí ju len vedieť správne podčiarknúť. 

Mária Kachútová Čírová

Éterická speváčka, trojnásobná mama - Mária Kachútová Čírová, vždy vyzerala skvele. Ale dnes doslova žiari. Táto žena si celý život plní sny a ide za svojim. Skrátka vidieť, že to ako sa cítite v aktuálnom období, vyžarujete aj navonok. A na momentálnom looku Márie vidieť, že prežíva najkrajšie obdobie života. Je prekrásna!

- Najčítanejšie -