Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá môj deň: 24 hodín so Simonou Brnovou

Slovenské celebrity

Známa slovenská kráska, podnikateľka a mama Simona Brnová je žena, ktorá sa nezastaví. Pozrite sa ako vyzerá jej bežný deň. Aj keď máte totiž deti, dokážete si počas dňa "ukradnúť" aj nejaký ten čas pre seba. Chce to len dobrý time - management.

7:00

Vtedy nám zvoní budík. Ja som veľký milovník spánku čiže pre mňa je každá minúta navyše dôležitá, preto vstávame naozaj, keď je to už nutné. Zobudím deti, čo je vždy dosť náročné, keďže sú po maminke. Väčšinu veci chystám už deň vopred aby sme stíhali. Čiže naženieme deti do kúpeľne, prezlečieme sa. Adamko ide vyvenčiť našu Aylu ( pudlík). Ja medzitým urobím raňajky deťom a kým sa naraňajkujú, tak sa oblečiem a ide sa do školy. 

8:30

Vrátim sa domov, urobím si v kľude raňajky, dám si kávičku upracem všetko po deťoch. 

9:30 -10:00

To je čas, kedy mávam tréning. Buď idem behať alebo cvičím s Janym Landlom online, prípadne idem na jógu s Ninou Menkynovou. 

10:30 - 15:00

Potom idem nakúpiť vybaviť nejaké veci čo potrebujem. Keď mám veľa povinností, dám si obed v meste, ale keď mám čas vždy si rada uvarím doma. Vybavím maily, stretnutia nakúpim niečo na večeru a utekám pre deti, čo je približne okolo 15:00.

Neprehliadnite: Účes sezóny, ktorý si zamilovala Dominika Cibulková a ďalšie známe tváre: Ako ho nosiť?

15:00 - 17:30

Keď je dobré počasie ideme s deťmi niekam do prírody, keď bola iná doba išli sme na ihrisko, v dnešnej dobe je to náročné - takže trávime čas u nás na ihrisku alebo na našej malej záhradke. Stretávame sa aj s inými mamičkami,  kamoškami a ich deťmi takže vždy je veselo.

Prečítajte si: Tréningy, ktoré ich udržujú vo forme: Slačková aj Verešová majú rovnakú vášeň, Šebestová podľahla exotickému cvičeniu

18:00 - 19:00

Začneme robiť úlohy. Chalani sú naozaj šikovní a zvládajú to viac - menej sami aj keď samozrejme ešte dozorujem a keď treba pomôžem im. Robíme spolu diktáty a čítame. Potom majú deti čas pre seba a ja zatiaľ uvarím večeru. 

19:00 - 22:00

V tomto čase sa ich snažím dostať do vane a do pyžama. Tento proces je vždy náročný, čiže úspech prichádza okolo 20:30, kedy už bývajú v postieľkach. Upracem opäť celý byt,  pozriem si správy alebo môj obľúbený seriál a max o 22:00 hod už ležím aj ja v posteli. Spánok je pre mňa fakt dôležitý a keď sa dobre nevyspím, ťažko fungujem na druhý deň. Večer si zvyknem čítať, ale väčšinou po pár stranách zaspím.

Tip na relax podľa Simony:

Milujem cestovať, vždy načerpám nové sily, energiu a dobijem baterky. Keď sa dá, rada idem niekam aspoň na jednu - dve noci. Milujem prírodu, kde úplne vypnem. Keď potrebujem rýchlo zrelaxovať, mám veľmi rada thajské masáže a mám svoje obľúbené SPA, kde si vždy oddýchnem a vyjdem odtiaľ ako nový človek.

Tip na knihy: 

Čo sa týka kníh, momentálne čítam Osha, mám rada motivačné knihy, ktoré mi veľakrát pomáhajú zvládnuť aj náročnejšie momenty v živote a pochopím aj správanie ľudí alebo reakcie druhých v rôznych situáciách.

- Najčítanejšie -