Presunúť na hlavný obsah

Tréningy, ktoré ich udržujú vo forme: Slačková aj Verešová majú rovnakú vášeň, Šebestová podľahla exotickému cvičeniu

Slovenské celebrity

Obdivujeme ich pre dokonalé figúry, po ktorých túži každá žena. Čomu ale za ne vďačia?

Možno sa to na prvý pohľad nejaví, ale šestica týchto známych tvári na svojej postave skutočne maká. A ako? 

Neprehliadnite: Rozhovor: Lucia Mokráňová o zhadzovaní popôrodných kíl: V tomto robí väčšina mamičiek veľkú chybu

Spoločná vášeň - bicyklovanie

To spája redaktorku a tanečníčku Janku Slačkovú a bývalú kráľovnú krásy, známu modelku Andreu Verešovú. Obe sa neraz na instagrame vyjadrili, že podľahli tejto vášni a na bicykli trávia veľa času. Ak teda hľadáte spôsob prepojenia zábavy a športovania, môže byť toto celkom vhodný spôsob. Navyše, pohyb na čerstvo vzduchu je predsa len o niečo efektívnejší, ako sa trápiť v posilňovni za zatvorenými dverami a pod klimatizáciou, nemyslíte? Vďaka bicyklovaniu si predovšetkým zoštíhlite nohy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

Mohlo by vás zaujímať: Preskákali si spolu rozchody i všeličo a ich lásku to posilnilo. Celebritné páry, ktoré spolu držia už roky

Exotická záľuba

Presne takú má zas ďalšia kráľovná krásy Magdaléna Šebestová. Známa bruneta si totiž zamilovala pole dance - tréning pri tyči. A ako veľmi efektívny takýto tréning je, môžete vidieť na tele Magdalény. "Ja som sa pole dance venovala ešte pred tehotenstvom, vtedy som absolvovala 2 úrovne kurzu... ale to bolo dávno! Teraz som sa k pole dance vrátila po dlhej dobe. Podarilo sa mi nájsť super inštruktorku a miesto." uviedla pred časom pre Feminity známa mamička. "Pole dance je pre mňa fyzicky najnáročnejší šport, ktorý som robila, alebo skúšala. Vyzerá to jednoducho a elegantne, ale je za tým obrovská drina, veľa modrín a bolesti."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Overená klasika

Joga. Cvičenie, ktoré dostalo do formy ďalšiu známu mamičku Veroniku Ostrihoňovú. Veronika sa netají svojou láskou k joge, ktorú sa snaží praktikovať vždy, keď je to len trochu možné. Aj keby to bolo len na pár minút. Jogu miluje aj Dara Rolins. Tá priznala na sociálnych sieťach, že to je jedno z cvičení, ktoré ju udržuje v kondícii. A nie len jej telo. Dara tiež priznala, čo však nemusí - beh. Preferuje síce svižnejšiu chôdzu, ale bežkyňa z nej vraj nikdy nebude.

Prečítajte si: Známa tanečnica nikdy nevyzerala lepšie ako po pôrode: V bikinách predviedla telo ako diva so synom v náručí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

No beh, ďalšia klasika, ktorá nikdy nesklame, je zbraňou na nadbytočné kilá modelky Simony Krainovej. Tá prepadla behaniu  natoľko, že si bez neho už nevie predstaviť svoj deň. Behá najradšej ráno a denne odbehne desať kilometrov! Slušné, čo poviete? Behanie však rada doplní  o pilates&barre cvičením pri tyči. Tento tréning je veľmi populárny aj u svetových tompomodeliek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

- Najčítanejšie -