Presunúť na hlavný obsah

Trojnásobná mama s telom bohyne Michaela Hlaváčková: Stopy po tehotenstve by ste ťažko hľadali, poznáme jej recept

Modeling

Topmodelka Michaela Hlaváčková sa na začiatku leta stala trojnásobnou mamou. Stopy po tehotenstve by ste však na jej postave hľadali ťažko. Prezradíme vám, ako sa udržiava vo forme.

Vnučka Olda Hlaváčka Michaela Hlaváčková sa po rozchode s otcom svojich dvoch synov minulý rok vydala. Krásna topmodelka z agentúry Elite Bratislava si zobrala podnikateľa Rasťa Brezovského. V júni sa im narodil synček, ktorého nazvali Jurko, po svojom svadobnom svedkovi.

Čítajte tiež: Charizmatická modelka Michaela Hlaváčková prvýkrát mamou: Takto sa jej zmenil odvtedy život

Na krásnej víťazke súťaže Elite Model Look 2004 by ste však márne hľadali stopy po tehotenstve! Len pár mesiacov po pôrode má znova štíhlu postavu, ktorú jej môžu závidieť mnohé 20-tničky. V čom jej jej tajomstvo?

Okrem starostlivosti o troch synov a manžela sa venuje joge a pilates, v ktorom si urobila aj medzinárodný certifikát BASI. Keď Jurko trošku podrastie, teší sa už na návrat do pracovného života jednej z najúspešnejších slovenských topmodeliek, ktorá spolupracovala so svetoznámymi fotografmi, módnymi návrhármi a plnila titulky prestížnych magazínov.

Castingy do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look na Slovensku naďalej pokračujú, skús svoje šťastie aj ty!

- Najčítanejšie -