Presunúť na hlavný obsah

Preskákali si spolu rozchody i všeličo a ich lásku to posilnilo. Celebritné páry, ktoré spolu držia už roky

Slovenské celebrity

Aj keď je táto doba chaotická a môže sa zdať, že vzťahy už nie sú to, čo kedysi bývali, predsa len existujú dôkazy, že skutočná láska existuje. A dokonca aj v našom, slovenskom šoubiznise.

Ivana a Marián Gáborík

Dvojica sa spoznala ešte v čase, keď boli obidvaja s inými partnermi. Vtedy ani jeden z nich nemohol tušiť, že o pár rokov budú spolu tvoriť rodinu. Osud to zariadil naozaj zaujímavo - len krátko po tom, ako sa Marián rozišiel so svojou vtedajšou snúbenicou, ukončila svoj vzťah aj sympatická tanečníčka. V deň svadby dvojice dokonca dobrý kamarát prezradil, že to bol práve hokejista, ktorý vykonal prvý krok. „Počuj, čo je zač tá Surovcová?'' napísal v roku 2011 smsku známemu krátko po tom, ako začal jeho vtedajší vzťah upadať. Už o pár mesiacov aj sám zistil, kto je tá Surovcová zač - a dnes je už jeho manželka a matka ich spoločnej dcérky. Vo vzťahu si však dvojica dopriala aj niekoľkomesačnú pauzu, ktorú ustáli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Sajfa

Láska redaktorky a jedného z našich najlepších moderátorov začala pomerne idylicky. Veronika bola ako 19-ročné dievča na káve so svojou kamarátkou, zatiaľ čo Sajfa sedel vedľa pri stole s jej známym. Moderátorovi sa Veronika hneď zapáčila a začal vyzvedať. Pri ďalšom náhodnom stretnutí však pozbieral odvahu a oslovil ju. Dvojica spolu začala randiť a to aj napriek tomu, že sa dnes už redaktorka vybrala študovať za veľkú mláku do New Yorku. Po tom, ako sa po skončení štúdia vrátila na Slovensko, sa však ich vzťah rozpadol. Aj tu však platí staré známe, že ak majú byť dvaja ľudia spolu, jednoducho budú. Nemožno pochybovať, že práve títo dvaja sú pre seba ako stvorení - patria totiž k najstabilnejším slovenským párom a už sú rok dokonca aj rodičmi krásnej dcérky Sáry.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sajfa (@sajfa),

Prečítajte si: Celebrity, ktoré sú v radostnom očakávaní. Z týchto známych žien sa čoskoro stanú hrdé mamičky

Dominika Mirgová a Peter Zvolenský

Slovenská speváčka si ešte pred pár rokmi prechádzala ťažkým obdobím. Strebávala totiž nepríjemný rozchod, kvôli ktorému nemala chuť riešiť ďalšie vzťahy. Aj v tomto prípade však zasiahol osud, ktorý jej do života privial jej detskú lásku a dobrého priateľa z detstva, Petra Zvolenského. Ako Dominika verejne priznala, už ako 12-ročnej sa jej páčil chlapec z vedľajšej ulice. On jej v tom čase síce city neopätoval, no prianie byť s ním, sa Dominike predsa splnilo. V čase, keď to najmenej čakala, o ňu začal bojovať práve futbalista. Dnes je to už päť rokov, čo sú manželia a majú spolu synčeka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Zvolensky (@zvolkoofficial),

Mony Sakmanová a Ramón Rakby Beňo

Známa tanečníčka a raper, ktorý bol istý čas na Slovensku známy pod pseudonymom Rakby, sú spolu už neuveriteľných 14 rokov. Ako už v minulosti prezradili, obidvaja si však prešli náročnejšími obdobiami, počas ktorých sa od seba vzdialili. Istý čas boli dokonca aj rozídení a po ich boku sa objavovali noví partneri. Nakoniec to však bez seba nevydržali a dali sa opätovne dokopy. Dnes sú rodičmi krásneho chlapčeka Ramona a nemožno pochybovať o tom, že z nich srší spokojnosť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Sakmanova (@monysakman),

Alexandra Orviská a Jaroslav Janus

Vzťah známej redaktorky a hokejového brankára možno označiť za taliansky. Dvojica sa totiž niekoľkokrát rozišla a napriek tomu, že si istý čas nevedeli prísť na meno, to spolu opätovne skúsili. Zdá sa však, že takýmto rozchodom je už koniec. Pár spolu čaká svoje prvé dieťatko - chlapčeka, ktorý by mal prísť na svet koncom tohto roku. Všetkým neprajníkom, ktorí verili tomu, že dvojicu dokáže šesťročný vekový rozdiel rozdeliť tak dokázali, že boli na omyle.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Neprehliadnite: Svadobná inšpirácia pre nevesty v podaní známych Sloveniek: 3 dokonalé stylingy, ktoré vás očaria na prvý pohľad

Barbora a Martin Škrteloví

Úspešný slovenský futbalista sa s Barborou Lovásovou spoznal ešte v roku 2006. Bol to Martin, ktorý si začal krásne dievča všímať - a dokonca sa na ňu vypytoval aj u ich spoločného známeho, vtedy ešte futbalistu, Filipa Šeba. Po čase však nabral odvahu a krásnu Barboru oslovil cez internet. Dvojica si takmer okamžite dohodla stretnutie a od toho momentu to spolu ťahali - a to aj napriek tomu, že ich rozdelila diaľka. V tom čase mala Barbora len 16 rokov a zatiaľ čo Martin hrala v Petrohrade, ona študovala na strednej škole. Po tom, ako futbalista prestúpil do Liverpoolu, sa však k nemu nasťahovala a už ako 21-ročná mu priviedla na svet synčeka Mattea. O rok na to sa konala svadba a manželia vyzerajú do dnešného dňa šťastní tak, ako vo svojich začiatkoch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Skrtel OFFICIAL (@martin37skrtel),

- Najčítanejšie -