Presunúť na hlavný obsah

Svadobná inšpirácia pre nevesty v podaní známych Sloveniek: 3 dokonalé stylingy, ktoré vás očaria na prvý pohľad

Slovenské celebrity

Každá žena túži počas svojho svadobného dňa vyzerať jednoducho dokonalo.

Nájsť dokonalé svadobné šaty môže byť pre mnohé ženy skutočnou výzvou. Predsa musia z vás urobiť neprehliadnuteľnú a pôvabnú nevestu, zvýrazniť vaše prednosti a podčiarknuť vašu osobnosť. Ak vás tiež čaká v najbližších mesiacoch svadba, inšpiráciu môžete čerpať od známych Sloveniek, ktoré si počas leta svoj deň D už stihli užiť.

Elegantná nevesta s bruškom

Presne taká bola krásna už manželka umelca Majka Spirita Mária Dušičková. I keď sa táto sympatická brunetka vydávala s výrazne väčším tehotenským bruškom, na pôvabe jej to vôbec neubralo. Práve naopak. Mária si vybrala na svadbu šaty, ktoré by možno mnohé nevesty skôr odradili. Civilný obrad si však priam žiada niečo podobné a sme radi, že Mária ukázala nevestám aj to, že tehotenské bruško nemusí byť vôbec prekážkou. So správnym strihom podčiarkne vaše čaro ešte viac. Asymetrický model šiat pod kolená s pierkovou aplikáciou doladila Mária elegantným jednoduchým účesom aj líčením. Nič prehnané ani veľkolepé. vďaka čomu vynikla jej nežná krása. 

Prečítajte si: Mária Čírová len pár dní po pôrode predviedla top formu: Verili by ste, že už vyzerá takto?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @maria.dusicka,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @maria.dusicka,

Romantická víla

Ak naopak preferujete romantický štýl, tak vás možno očaria šaty speváčky Veroniky Strapkovej. Tá si pred mesiacom vzala svoju dlhoročnú známosť za prítomnosti blízkej rodiny a priateľov. I keď jej veľký deň bol komornejšieho charakteru, chvíľu po ňom sa s fanúšikmi podelila o to, akou nevestou bola. Veronika zvolila veľmi trendovú róbu pozostávajúcu z prepracovaných detailov a jedným z top trendov sezóny - pláštenkou. Tieto šaty si zapožičala zo salónu, pričom prezradila, že predsa len sa trochu prerábali, aby podčiarkli jej skutočné JA. A výsledok? Dokonalý. I ona nezabudla celkovým look doladiť do posledných detailov, a tak všetko krásne do seba zapadalo. 

Mohlo by vás zaujímať: Fitness rutina Janky Slačkovej: Snažím sa robiť všetko pre to, aby som bola spokojná

Svadba v nohaviciach

Áno, vydávať sa dá aj v nohaviciach. Začiatkom leta takýto look predviedla Slovenka Jaroslava Yaya Košíková. Krásna modelka, ktorá sa roky zdržiava pracovne aj súkromne v zahraničí, si vzala priateľku a herečku Montserrat Oliver. Obe nevesty si na súkromný obrad, ktorý sa konal v Texase, zvolili krémový nohavicový kostým, pričom aj celkový make-up a účes bol predovšetkým v znamení prirodzenosti. Zároveň tak týmto lookom zbúrali bariéry o tom, že nevesta môže vyniknúť len v rozprávkových a bielych šatách. Veď predsa nevesta má byť v prvom rade oblečená presne do toho, v čom sa cíti ako v druhej koži. Či už sú to mini šaty, maxi róba alebo práve nohavicový kostým, nemyslíte? 

Neprehliadnite: Neobyčajná detská izba na mieru: Známa dizajnérka ukázala, ako vyzerá kráľovstvo syna Dominiky Cibulkovej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Yaya Kosikova Oliver (@yayakosikova),

Ktorá nevesta sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 303 ľudí

- Najčítanejšie -