Presunúť na hlavný obsah

Luxus podľa Beckhamovcov. Miliónové bývanie si nedoprial len slávny futbalista, ale aj jeho syn

Zahraničné celebrity

Meno Beckhamovcov je vo svete šoubiznisu zárukou prestíže a slávy. Niet sa čomu čudovať - hviezda dvojica David a Victoria si vybudovali impérium a povesť, akú im môže závidieť nejeden človek. Zdá sa, že v ich šľapajách pokračuje aj ich najstarší syn Brooklyn.

Už od momentu, ako sa dala hviezdna dvojica David Beckham a speváčka Victoria Addams zo skupiny Spice Girls dokopy, sa začalo pošuškávať o ukážkovom páre svetového šoubiznisu. Niet sa čomu čudovať - obidvaja boli mimoriadne úspešní, krásni, bohatí a na začiatku svojich kariér. Za vyše 20 rokov manželstva túto svoju pozíciu ukážkového páru len upevnili. Napriek tomu, že sa hovorilo o ich rozchode či údajných neverách, ktorých sa mal dopustiť najmä bývalý futbalista, ostali Beckhamovci spolu. Sú tak nepochybne skvelým príkladom pre svoje deti - a aj preto sa chce najmä ten najstarší, Brooklyn, usadiť. 

Po jeho boku sa momentálne objavuje herečka Nicole Peltz, dcéra známeho milionára, s ktorou má Brooklyn veľké plány. Okrem zásnub si totiž dvojica kúpila honosné bývanie.

Prečítajte si: Rozmaznané dievčatko? Priateľka Brooklyna Beckhama zhodila pestúnku zo schodov

Sen o rodine

Herečka, ktorá zahviezdila vo firme Transformers, je od Brooklyna o štyri roky staršia. Už od momentu, čo sa spolu objavili na verejnosti, však nešetria prejavmi lásky - a zdá sa, že je to po dvoch neúspešných zásnubách konečne tá pravá. 22-ročný syn futbalistu pred rokom dokonca pred herečkou pokľakol - a tá mu bez váhania povedala áno. Pozdáva sa aj slávnym Beckhamovcom - vedia totiž, že Nicola nepotrebuje žiadnu slávu a peniaze, nakoľko sama pochádza z veľmi dobrej a vplyvnej rodiny. Pre nikoho tak nebolo prekvapením, že sa po niekoľkých mesiacoch pár nasťahoval k sebe a pred sebou majú ďalší veľký krok. 

Len nedávno si totiť kúpili honosné sídlo v Beverly Hills, ktoré skutočne vyráža dych. Obidvaja sú rodinne založení, a tak niet pochýb o tom, že veľký dom je symbolom rodiny, po ktorej ako Brooklyn, tak aj Nicole, túži.

V dome je okrem vlastnej sauny, päť luxusných spální, špeciálna miestnosť na jógu a posilovňa. Zaujímavým prvkom je relaxačná miestnosť na uvoľnenie energie či barová izba, v ktorej sa nachádzajú špeciálne prístroje na výrobu drinkov. Celé sídlo má hodnotu vyše 10 miliónov dolárov a nachádza sa v skutočne lukratívnej lokalite plnej vplyvných susedov.

To, ako to vyzerá v dome Brooklyna a Nicole, nájdete v galérii

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe