Presunúť na hlavný obsah

Megan Fox a jej návrat do sveta šoubiznisu. Zažiarila nielen na slávnostnej udalosti, ale aj v novej kampani

Zahraničné celebrity

Dlhé roky patrila k najobľúbenejším herečkám šoubiznisu a mnohí ju dokonca označovali za najkrajšiu žena sveta. Napriek tomu sa po krásnej Megan na chvíľu zľahla zem, no zdá sa, že sa opäť vracia na výslnie.

Kariéra Megan Fox začala už na prelome storočia. Mladá Američanka nebola nikdy príliš veľkým fanúšikom vzdelávania a už ako 17-ročná vedela, že viac, než učeniu, sa bude venovať práci. To, že sa jedného dňa stane jednou z najznámejších herečiek sveta, však nepochybne netušila. Aj keď sa rôznych súťaží krás zúčastnila už ako 13-ročná, o svojej kráse presvedčená nebola. Nemala byť ani ako - podľa vlastných slov v škole s nikým nevychádzala. 

„Nešikanovali ma preto, ako som vyzerala, ale preto, že som viac vychádzala s chlapcami. Všetci ma nenávideli, bola som taký outsider, ktorý mal len kamarátov - žiadne priateľky. Za celý svoj život som mala len jednu kamošku. Mám veľmi agresívnu povahu,'' priznala otvorene Megan a ako sa ukázalo, práve jej netypická povaha a podrezaný jazyk na isté obdobie ukončili jej filmovú kariéru. 

Napriek tomu, že si zahrala hneď v niekoľkých úspešných snímkoch, ponuky sa jej hrnuli jedna radosť a tie najvplyvnejšie magazíny ju označovali za druhú Angelinu Jolie či jednu z najkrajších žien sveta, Megan si to poriadne pohnojila. Počas natáčania filmu Transformers, ktorý jej prinieslo najväčšiu slávu, bola totiž podľa hereckých kolegov neznesiteľná. Herečka však tvrdila, že problém bol práve u iných, nie u nej. ,,Nemôžem na produkciu a spôsob spracovania filmu nadávať, veď mi to pomohlo... ale bolo to strašné, neľudské, samé prísne pravidlá. Režisér bol ako Hitler, stále len hovoril, urobte toto a hento,'' použila nevhodné prirovnanie v rozhovore, ktoré šokovalo nejedného fanúšika. A nielen obyčajných ľudí, ale aj producentov a režisérov iných filmov, ktorí automaticky Megan zaradili na čiernu listinu.

Prečítajte si: Na 55. narodeniny Salma Hayek pózovala v plavkách: Je to jej narodeninová tradícia a stále vyzerá neuveriteľne

Nový začiatok

Megan na seba po rokoch upútala opäť pozornosť - a to oznámením rozvodu s hercom Brianom Austinom Greenom. Už pár týždňov po tom sa po jej boku začal objavovať nový chlap, raper Machine Gun Kelly, pri ktorom herečka viditeľne omladla. Svoj život si začala užívať opäť tak, ako kedysi - a zdá sa, že to pozitívne pôsobí aj na smotánku, v ktorej sa pohybuje. Okrem toho, že je súčasťou takmer každej prominentnej udalosti doslova žiari - čoho dôkazom bola jej dychberúca červená róba na Met Gala. 

Najnovšie ju do svojej kampane obsadila aj samotná Kim Kardashian, ktorá ju, ale aj svoju sestru Kourtney využila ako modelky. Sexi zábery, na ktorých krásky promujú biele spodné prádlo, spôsobili obrovský ošiaľ - a zdá sa, že Megan je naspäť v hre. Okrem svojej povestnej krásy totiž predviedla aj dokonalú postavu, ktorú by jej mohla závidieť nejedna dvadsiatnička. 

„Kourtney, navždy je s tebou príliš krátko,'' napísala k záberom z fotenia Fox a zdá sa, že si túto skúsenosť mimoriadne užívala. Vzápätí s ňou prišla hneď aj ďalšia ponuka - a to účinkovať v mini filme značky Philippa Pleina. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe