Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Žena, z ktorej muži šalejú. Takto sa Megan Fox udžiava vo forme bez toho, aby musela držať drastické diéty

Zahraničné celebrity

Sebavedomá, kontroverzná a sexi. Megan Fox je žena, ktorú muži po celom svete vnímajú ako dokonalý sexsymbol. Známa kráska, ktorá randí s o štyri rokmi mladším americkým rapperom Machine Gun Kellym, nikdy nevyzerala lepšie. Inšpirujte sa jej tipmi ako na to.

Nájdite si mladšieho milenca - takého, ktorý vám nedá v žiadnej oblasti vydýchnuť

Hoci v láske si prešla naozaj búrlivým obdobím, nič jej to neuberá na kráse. Megan Fox sa roky drží v rebríčku najkrajších žien sveta a my sa ani nedivíme. Stále vyzerá rovnako skvele, má nádhernú pleť a postavu ešte krajšiu ako keď mala sladkých dvadsať. Áno aj po troch deťoch.

Aktuálne sa po jej boku objavuje o štyri roky mladší, americký rapper Machine Gun Kelly. Je to podľa nej ideálny spôsob ako by sa žena mala udrživať vo forme. 

"Nájdite si mladšieho milenca. Takého, ktorý vám nedá v žiadnej oblasti vydýchnuť. Venujte sa sebe, svojim deťom a buďte sama sebou. Nerobte veci preto, lebo sa od vás očakávajú, ale pre to, že vás tešia a máte z nich radosť. Naučte sa milovať svoj život. To je podľa mňa ideálny elixír mladosti. Na tom stavajte a potom sa začnite cielene venovať svojmu telu," prezradila pre americký Vogue.

Prečítajte si: Krásu zdedila po babke. Vnučka Jackie Kennedy akoby slávnej prvej dáme z oka vypadla

Megan si veľmi dobre uvedomuje, že jej telo ju živí, preto aj k nemu pristupuje s rešpektom. A nie, za jej ideálnou figúrou nehľadajte množstvo drastických diét. Práve naopak. Tým sa oblúkom vyhýba. Zakladá si na kvalitnom tréningu, ktorý jej okrem perfektného tela, dodáva aj potrebnú energiu. 

"Zbožňujem kruhový tréning a som mu už naozaj dlho verná. Každý deň cvičím presne 45 minút. Môj plán zahŕňa vždy plank, záklony v ľahu, cvičenie na bosu, drepy, kliky a výkopy. Každý cvik robím 5 minút a potom to mením. Ak sa ma niekto opýta, prečo cvičím denne, moja odpoveď je jasná. Milujem dobré jedlo a to je niečo, čoho sa neviem vzdať. Takže ak chcem jesť všetko na čo mám chuť, treba pre to aj  niečo robiť. "

Vo všeobecnosti má Megan zdravý a vyvážený jedálniček, vyhýba sa priemyselne spracovaným potravinám a bielemu pečivu. Za najdôležitejšie jedlo dňa, ona sama považuje raňajky. Nedá dopustiť na kombináciu vajíčok, mandlí a čerstvého ovocia. Ideálny štart do dňa. Sama však priznáva, že si dopraje dvakrát do mesiaca aj tzv. cheat day, kedy sa nijako neobmedzuje. Vtedy má aj pauzu vrámci  cvičenia. 

VIDEO: Megan Fox je žena, ktorú muži po celom svete vnímajú ako dokonalý sexsymbol

Megan si okrem cvičenia potrpí aj na pravidelný pohyb so svojimi deťmi, či aktuálnym partnerom. Obaja patria medzi veľmi akčné typy, takže sedieť len tak nečinne doma, ich rozhodne nenájdete. Do týchto svojich aktivít sa snažia zapájať aj deti známej herečky. U Megan platí jednoduchá rovnica. Ak je váš výdaj vyšší ako kalorický príjem, na úvod zhadzujete a postupne sa vám práve týmto spôsobom, darí uržiavať v ideálnej línii. 

Neprehliadnite: Život a tajomstvá Marylin Monroe: Románik s Kennedym, obsesia kvôli čistote, či strach z ľudí, aj taká bola ikona 50.rokov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe