Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton prezradila trik, kedy je žena najkrajšia: Ak to pochopíte, zmení na vás pohľad aj okolie

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Kate Middleton je akousi esenciou ženskej dokonalosti. Krásna, milá, nežná a všetci jej to veria. Je to skutočne realita, alebo sa len naučila ako pôsobiť na okolie? Ona sama veľmi priamo povedala, v čom to je.

Krásna žena je tá, ktoré prezentuje skutočné emócie v pútavom obale

Vojvodkyňa Kate Middleton žena, ktorú Briti zbožňujú. Odkedy je manželkou princa Williama, popularita kráľovskej rodiny výrazne vzrástla. Tvoria idylickú rodinu, ktorá sa stala symbolom toho, ako by kráľovské manželstvo malo vyzerať. Samotná kráľovná Alžbeta II. sa z toho veľmi teší, lebo ich vzťah a prístup k výchove detí jej pripomína manželstvo, aké mala s princom Philipom.

Čítajte tiež: Čím viac starnem, odmietam predstavu iných o tom, ako by som mala vyzerať: Rosie HW prezradila osobné rituály

Kate je však oveľa jemnejšia, nežnejšia, veľmi láskavá, navyše krásna a úprimná. No a okolie jej to skutočne verí. Stala sa prototypom distingvovanej dámy so spôsobmi, ktorá očarí, kdekoľvek sa objaví. Sama sa veľmi úprimne vyjadrila, keď sa jej novinári priamo opýtali, či to len hrá alebo je taká aj v reálnom živote.

"Podľa mňa je krásna žena tá, ktorá prezentuje skutočné emócie v pútavom obale. A to je u mňa jediné na čom pracujem a na čom staviam svoje prezentovanie a vystupovanie. Samozrejme sú hranice, ktorých sa musím držať, monarchia má svoje pravidlá. No snažím sa byť autentická a tí, čo ma poznajú aj v súkromí vedia, že veľký rozdiel nevidíte ani za zatvorenými dverami paláca ako na verejnosti," prezradila pre The Guardian. 

Autentická a sama sebou

Kate pri výzore stavia na prirodzenosti, žiaden výrazný make - up na nej neuvidíte, rovnako vrámci účesov sa drží overenej klasiky. Samozrejme aj tu sa v určitom meradle podpisuje na tom protokol, ale ona sama, sa presne takto cíti najlepšie.

Mohlo by vás zaujímať: Mať vzťah so sebou je dôležitejšie, než byť s niekým nasilu. Speváčka Selena Gomez o tom, prečo je sama

"Ak nerátam krátke obdobie v teenegerskom veku, nikdy som nebola na nejaké extravagantné líčenie, či účesy. Mám rada skrátka prirodzenosť. Na jednej strane vám to zaberie minimum času a zároveň sa tak cítim najlepšie. Skrátka sa beriem taká, aká som. Netvrdím, že som dokonalá, to ani náhodou, ale naučila som sa žiť vo vlastnom tele."

"To je podľa mňa pre ženy nesmierne dôležité. Ak to pochopia aj okolie ich bude vnímať inak. Lebo to ako sa cítite vo vnútri, vyžarujete aj navonok. A nie je to len fráza. Sama viem, že to tak naozaj funguje."

Práve jej otvorenosť a priamočiarosť je niečo, čo fascinuje množstvo ľudí. Z trojice kráľovských žien je rozhodne najpopulárnejšia. Kým napríklad Meghan Markle je v mnohých veciach veľmi progresívna a prejavuje sa jej rebelská duša, u Kate sme nikdy takéto správanie nevideli. Jej postavenie v rodine je skrátka jasne definované a ona ho zvláda s prehľadom a gráciou. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe