Presunúť na hlavný obsah

Čím viac starnem, odmietam predstavu iných o tom, ako by som mala vyzerať: Rosie HW prezradila osobné rituály

Zahraničné celebrity

Dnes si je vedomá toho, že žena má byť v prvom rade sama sebou. A spokojná s vlastným "ja". Rossie HW prezrádza, že aj pre ňu bola zo začiatku táto cesta sebaprijatia náročná.

Nebudem tvridť, že všetko je perfektné, obzvlášť v tejto čudnej dobe

Slávna herečka, influencerka, modelka, biznismenka a mama Rosie Huntington - Whiteley je žena, ktorá dobýva svet. Absolútne žiari a zdá, že všetko čoho sa dotkne jej vyjde. Ona sama však tvrdí, že aktuálne obdobie nebolo ľahké pre nikoho. Ani pre ňu. 

"Nemôžem tvrdiť, že všetko je perfektné. Obzvlášť v tejto čudnej dobe. Pretože to tak určite nie je. Aj mne sa stane, že sa potrebujem sama na chvíľu zamknúť v kúpeľni, alebo si dať pohár vína. Dnes už sa na nič nehrám a jednoducho poviem nahlas, že sa necítim dobre. To som kedysi nedokázala," prezradila pre americký Elle.

NeprehliadniteZ prvej lásky láska na celý život. Milu Kunis a Ashtona Kutchera osud rozdelil, no následne opäť spoji

Rovnako to má nastvavené aj vo vnímaní svojho tela a prístupe k nemu.

"Čím viac starnem, tým viac odmietam predstavu iných o tom ako by som mala vyzerať. Som sama sebou, netúžim sa na nič hrať ani na nikoho podobať. Nesnažím sa byť čo najštíhlejšou, najkrajšou, najdokonalejšou, snažím sa byť spokojná sama so sebou a vo vlastnom tele. A to by podľa mňa, mala robiť každá žena."

Každý z nás je zodpovedný za svoj osud, náladu, telo aj úspech

Rosie miluje rituály a nedá na ne dopustiť. Kľúčový je pre ňu dlhý a kvalitný spánok. Tých deväť hodín je pre ňu posvätných. Hneď keď sa zobudí, dá si svoj obľúbený matcha latte a ide si zabehať. Každý deň dáva päť kilometrov. To je pre ňu veľmi dôležité. Prečistí si hlavu a pripraví sa na nový deň. Odkedy sú zatvorené fitká, je to najlepšia forma relaxu a formovania postavy zároveň.

"Nedám dopustiť tiež na starostlivosť o pleť. Najmä pre ľudí ako som ja, ktorý majú sklony k akné, má kvalitná kozmetika veľký zmysel. Sama na sebe to vidím. Ráno a večer venujem pokožke vždy aspoň 20 minút. Najmä po celom dni, nemôžete čakať, že make -  up, ktorý ste si tvorili napríklad 15 minút, si odstránite za minútu. Z toho potom vznikajú problémy na pokožke, dobre to poznám. Takže rutina odličovania je pre mňa mimoriadne dôležitá."

To o čo sa známa kráska snaží je žiť pekne. Má skvelý vzor v rodičoch. Tí sú stále spolu, žijú na maličkej farme v Devone, kde Rosie vyrastala. Na detstvo má skvelé spomienky, hoci nevyrastla v prepychu. Naučila sa však pokore, vytrvalosti, odhodlaniu a láska k živote. 

Prečítajte si: Na Billa Gatesa sa to sype z každej strany. Je dôvodom jeho rozvodu nevera?

"Každý z nás je zodpovedný za svoj osud, náladu aj úspech. Veľmi dobre si to uvedomujem a preto robím všetko tak, aby som si na konci dňa mohla povedať, že som spokojná."

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe