Presunúť na hlavný obsah

3 jednoduché účesy, ktoré zvládnete do 5 minút

Krása

Správne zvolený účes dokáže dokonalo podčiarknuť váš look. Tak by ste ho mali voliť dôkladne.

Na poníka

Pamätný účes, ktorý sme nosili už ako malé deti je späť! „Poníkovský cop“ si zamilovali hollywoodske hviezdy a rozhodne si ho obľúbite aj vy. Vytvorenie tohto jednoduchého, ale veľmi efektného účesu, ktorý môžete nosiť na párty, rande aj svadbu, vám nezaberie viac ako päť minút. Zároveň si môžete byť isté, že nezvyčajným vrkočom zaujmete viac, ako ktokoľvek iný. Tentokrát však voľte polovičnú verziu, vyčešte čo najvyššie polovicu vlasov a zvyšnú nechajte padnutú. Pre dodanie sviežejšieho efektu si pramene jemne natočte a rozstrapaťte. Tento účes dokáže napríklad elegantne zoštíhliť vašu tvár a vyniknú vďaka nemu vaše doplnky. 

Prečítajte si: Striktné a jasne zadefinované: Vďaka tomuto sú Francúzky štíhle a vždy perfektne upravené

Elegancia

Rosie H. Whiteley nie je len obyčajnou modelkou. Táto módna a beauty ikona vie vždy zaujať a jej stylingy patria medzi tie najkopírovanejšie. Dôvod je jednoduchý. Rosie miluje jednoduchosť a v rovnakom štýle sa nesú jej outfity, účesy aj líčenie. Inak tomu nebolo ani naposledy, kedy sa táto Britka predviedla na červenom koberci v dramatickej čiernej róbe s výraznými náušnicami a v žiarivom make-upe. Čerešničkou bol jej účes, ktorý okamžite upútal každého. Základom účesu sú perfektne vyžehlené vlasy pekne od korienkov až po končeky. Aby ste ich šetrili čo najviac, nezabúdajte si aplikovať prípravok na ochranu pred tepelným stylingom. Druhým krokom je vytvorenie dokonalej cestičky na bok (strana je voliteľná) a  zviazanie vlasov do gumičky a následne do uhladeného drdolu pri temene.. Dajte si pozor na to, aby vrkoč nebol príliš vysoký. Ideálne je, ak vám začína od krku. Bodkou na záver je nanesenie prípravku určeného na dosiahnutie populárneho „mokrého“ efektu, pomocou ktorého váš styling dostane nádych noblesy. A hotovo! Môžete vyraziť!

Mohlo by vás zaujímať: Zlaté pravidlá blondín: Vďaka tomuto si udržíte cez leto žiarivú hrivu bez nežiadúcich žltých odtieňov

Vrkôčiky

Hairstylingy zložené zo zapletených vrkočov patria čoraz častejšie medzi najžiadanejšie, čo potvrdzuje aj ich „účasť“ na mnohých významných módnych či spoločenských akciách. S obľubou si svoje pramene do týchto účesov nechávajú upravovať známe osobnosti či módne ikony, vďaka ktorým sa z nich stal najhorúcejší vlasový trend sezóny. Na internete môžete nájsť množstvo video návodov na desiatky rôznych variácií zapletených copov. Tento si napríklad vytvoríte v priebehu pár minút. Urobte si cestičku na bok a z ofinovej časti vlasov urobte jeden hrubší alebo dva tenšie vrkoče - môžete ich zapliesť klasicky alebo francúzskym štýlom. Účes musí pôsobiť nedbalo, takže nemusí byť dokonalo uhladený. Predné pramene si rozcuchajte a zvyšné vlasy zopnite buď do drdola alebo voľného vrkoča. 

Neprehliadnite: Letný make-up a vylepšená verzia vašej vlastnej krásy: Dosiahnite žiarivý look ako od slnka zo Stredozemného mora

- Najčítanejšie -