Presunúť na hlavný obsah

Dokonalé nohy na počkanie: Stačí sa držať týchto 5 zásad a stanú sa pre vás realitou

Krása

V lete po nich túžime azda všetky o niečo viac. Krásne štíhle nohy sú niečo, čo na ženách muži milujú a my sme si toho dobre vedomé. Pozrite sa spolu s nami, ako ich dosiahnuť

Chceli by ste mať krajšie a štíhlejšie nohy? Pozrite sa spolu s nami, ako ich môžete dosiahnuť a čo všetko by ste pre to mali urobiť. Áno, nohy bohyne môže mať každá z nás, len treba vedieť, ako na to. Na týchto 5 vecí nedajú dopustiť ženy nášho, ale aj svetového showbiznisu. Inšpirujte sa ich malými skrášľovacími rituálmi. 

1. Hladké ako hodváb

Ak sa chcete už na prvý pohľad pochváliť sexi nôžkami, musia byť ako hodváb. Hádam všetky topmodelky nedajú dopustiť na laserovú epiláciu, nakoľko pri nej odstránite aj samotnú cibuľku chĺpka. Áno, depilačné krémy a vosky sú fajn, ale ak chcete niečo trvalejšie, laser je jednoducho jednotka. 

2. Bez pomarančovej pokožky

Celulitída je postrachom azda každej ženy. A je úplne jedno, či má 40 alebo 70 kíl. Vzniká totiž v dôsledku činnosti estrogénu. Sú však faktory, ktoré ju v značnej miere zhoršujú - alkohol, fajčenie, nadmerné pitie kávy, či dokonca prehnané opaľovanie. Naopak to, čo by ste si mali doprať každý týždeň je určite masáž v sprche a kávový peeling. 

Inšpirujte sa: Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

3. Vyvážená strava

Toto je skrátka fakt, ak chceme vyzerať dobre, je dôležité zamýšľať sa aj nad tým, čo do svojho tela dávame. Pestrá vyvážená strava s vyšším podielom bielkovín a čerstvej zeleniny je niečo, čo by vám nemalo byť cudzie a treba sa toho držať počas celého roka. Skúste sa na určitý čas úplne vyhnúť rafinovanému cukru, či konzervantom a verte, že uvidíte rozdiel. 

4. Pohyb, pohyb, pohyb

Sexi nohy naozaj niečo stoja. A žiaľ, bez pohybu to nepôjde. Absolútne najvýraznejší efekt sexi nôh dosiahnete, keď začnete behávať a boxovať. Práve pri týchto dvoch činnostiach, nielen spálite množstvo kalórií, ale navyše si aj krásne vyrysujete postavičku. 

Mohlo by vás zaujímať: Letné šaty na mieru: Týchto 5 strihov dokonalo vyzdvihne vaše krivky

5. Sexi za každých okolností

No a v neposlednom rade je podstatné aj to, v čom vyjdete do ulíc. Všetky vieme, že na sexappeale jednoznačne pridajú lodičky, vysoké sandálky, v ktorých budete naozaj neodolteľná. Takže, ak chcete zaujať zvodnými nohami, rozhodne zabudnite na tenisky, či mokasíny.

- Najčítanejšie -