Presunúť na hlavný obsah

Z prvej lásky láska na celý život. Milu Kunis a Ashtona Kutchera osud rozdelil, no následne opäť spojil

Zahraničné celebrity

Vraví sa, že sa na prvú, detskú lásku, nikdy nezabúda. Zdá sa, že to platí najmä v prípade obľúbeného hereckého páru, ktorého život spojil ukážkovo.

V čase, keď sa Mila Kunis objavila v populárnom seriáli The 70's Show, mala len 14 rokov. Paradoxom je, že túto rolu získala aj kvôli malému klamstvu - a to, že bude mať 18 rokov. Režisér totiž trval na tom, aby boli všetky postavy staršie. „Technicky som vlastne neklamala. Veď naozaj som neskôr mala 18 rokov,'' zaspomínala si s úsmevom na tvári Mila a dodala, že práve tento fakt zapríčinil nervozitu pri jej prvom filmovom bozku, ktorý bol prvým aj v skutočnosti.

„Už od začiatku som pozerala na to, aký je príťažlivý ten model od Calvina Kleina,'' prezradila ešte tri roky po natáčaní a dodala, že Ashton sa jej páčil. „Keď som sa dozvedela, že ho mám pobozkať, cítila som sa nervózne a dosť nekomfortne. Bola som doňho platonicky zamilovaná,'' zverila sa ďalej magazínu People. 

Tomu istému médiu Ashton priznal, že o tom, že bol prvým bozkom pre Milu, nič nevedel. Zrejme by taktiež cítil nervozitu a nátlak. Koniec koncov, obidvaja žili rozdielne životy a každý sa pohyboval v inom okruhu ľudí. Zostali však v sporadickom kontakte, no bez toho, aby bolo medzi nimi niečo viac, než bežná známosť.

 

Prečítajte si: Návrat na výslnie niekedy trvá dlho, ale trpezlivosť sa vypláca: Angelina Jolie, o vzostupoch a pádoch

Zásah osudu

Písal sa rok 2005, keď sa Ashton postaral o šok - a za manželku si zobral o 15 rokov staršiu hereckú kolegyňu, Demi Moore. V čase, keď mal 27 rokov, sa tak stal nevlastným otcom trom dcéram, ktoré boli od neho len o pár rokov mladšie. Manželstvo, nech pôsobilo akokoľvek harmonicky, dobre neskončilo. Po šiestich rokoch nastal drsný rozchod, ktorý komentovala najmä Demi. Nepochybne sa jej dotklo aj to, že si Ashton našiel pomerne rýchlo náhradu.

Z jeho strany však nebolo nič plánované. Počas rozvodového konania sa stretol na akcii s Milou, ktorú následne pozval na párty konajúcu sa v jeho dome. Už od začiatku medzi nimi zafungovala chémia a dvojica sa po vzore filmu Friends with Benefits (pozn. redaktora, v tomto filme účinkovala práve Mila) rozhodla nezáväzne si užívať.

„Ak by sme dávali pozor pri natáčaní filmov, v ktorých sme účinkovali (pozn. redaktora aj Ashton hral vo filme podobnej tématiky) vedeli by sme, že takéto veci proste nefungujú,'' zasmiala sa Mila a dodala, že približne po troch mesiacoch nezáväzného sexu sa medzi nimi niečo zlomilo. „Povedala som mu, že mi na ňom záleží a nechcem nič pokaziť, práve preto by sme mali prestať,'' zdôverila sa pre magazín Elle herečka. Ashton jej v tom momente navrhol, aby sa k nemu presťahovala a zdá sa, že to bolo jeho najlepšie rozhodnutie. Už o rok a pol Milu požiadal o ruku a dnes spolu vychovávajú dve krásne deti, ktorým venujú všetku pozornosť. Na spoločenských podujatiach sa objavujú len sporadicky, no faktom je, že keď sa už ukážu, láska a šťastie z nich doslova žiaria. 

Neprehliadnite: Scarlett Johansson patrí k najkrajším ženám sveta. Napriek tomu ju muži opúšťali ako na bežiacom páse

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe