Presunúť na hlavný obsah

Tieto krásky utajili svoju svadbu pred celým svetom: Takto málo im stačilo, aby boli vo svoj svadobný deň šťastné

Zahraničné celebrity

Nie každý potrebuje okázalú svadbu v prítomnosti novinárov. Tieto hviezdne páry dokázali, že to ide aj inak.

Margot Robbie všetko prezradila až cez Instagram

Krásna mladučká herečka svoju svadbu tajila dokonca aj pred samotnými svadobnými hosťami. Respektíve miesto jej konania. Austrálsky Byron Bay sa nakoniec stal osudným miestom, kde krásna Margot povedala svoje áno britskému filmárovi Tomovi Ackerleyhovi. Všetkých, ktorí boli na krásnu súkromnú svadbu pozvaní, zvážali autobusy z okolitých miest a o samotnom obrade sa médiá dozvedeli až prostredníctvom herečkinho Instagramu, kde sa krásnym prsteňom následne pochválila.

Nenechajte si ujsť: Najsexi herečky nominované na Oscarov: Nechýbajú dokonalé mladé krásky ani očarujúce dámy v najlepších rokoch

 

Príspevok, ktorý zdieľa @margotrobbie,

Doutzen Kroes tiež potajme

Krásny anjelik Doutzen Kroes si svojho vyvoleného vzala pred desiatimi rokmi v Holandsku. Producent a DJ Sunnery James sa s modelkou zosobášil počas komorného obradu len v prítomnosti najbližších. Dvojica sa miluje stále rovnako, o čom svedčia aj ich spoločné fotografie a krásna rodinka, na ktorú sa za ten čas rozrástli.

 

Monika Koblížková je už Marešová

Tajný obrad absolvovali aj Monika Koblížková s Leošom Marešom v Litomyšli. Krásny pár sa zosobášil len v prítomnosi svedkov a rodičov, o obrade nevedeli dokonca ani najbližší priatelia, keďže sa dvojica snažila všetky detaily držať čo najviac v tajnosti. Niet pochýb, že Monika bola úžasná nevesta a krásnu svadobnú cestu v Dubaji si nesmierne užijú.

Mohlo by vás zaujímať: Krásky, ktoré sa nedávno zasnúbili: Aký prsteň zdobí ruku missky Ľubky Štepánovej či priateľky Leoša Mareša?

Mila Kunis na tajnej svadbe v Kalifornii

Aj tak vyerala svadba hereckých partnerov Mily Kunis a Ashton Kutchera, ktorý sa po 3 rokoch randenia zasnúbili a v júli 2014 uzavreli zväzok manželstva na veľmi tichej a privátnej ceremónii v Secret Garden na Parrish Ranch v Kalifornii. Zábavný párik zdá sa nemohol urobiť lepšie, keď sa rozhodol pre tichý obrad. Rovnako v pokoji a harmónii totiž prebieha aj ich samotné manželstvo.

Krásna Emily Ratajkowski šokovala fanúšikov

Keď na svojej sociálnej sieti informovala o tom, že je šťastne vydatá za svojho priateľa Sebastiana Beara-McClarda. Celá ceremónia sa udiala skutočne náhle a veľmi rýchlo po tom, čo Emily opustila svojho predchádzajúceho partnera, hudobného producenta Jeffa Magida. Svadba prebehla v tichosti a len v prítomnosti najbližších. Zdá sa však, že Emily naozaj nič nechýbalo a so svojím manželom je nesmierne šťastná.

Prečítajte si aj: Fitness program podľa krásnej Emily Ratajkowski: Vieme, čo je za jej skvelou figúrou

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Páči sa Vám nápad mať tajnú svadbu?

spolu hlasovalo 169 ľudí

Áno
136
Nie
33
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe