Presunúť na hlavný obsah

Scarlett Johansson patrí k najkrajším ženám sveta. Napriek tomu ju muži opúšťali ako na bežiacom páse

Zahraničné celebrity

Americká herečka s dánskymi koreňmi si už niekoľko rokov udržuje post jednej z najlepších platených žien vo svojej brandži. Ospevovaná je aj jej krása - no napriek tomu mala problém nájsť si toho pravého.

Kariéra dnes už blonďavej herečky nebola žiadnou náhodou. Scarlett, ktorá sa narodila na Manhattane v New Yorku, bola totiž dcérou váženého dánskeho architekta a producentky. Spolu s herečkou prišiel na svet aj jej brat dvojča Hunter. Zo štyroch detí to však bola práve Scarlett, ktorá prejavovala najväčší talent a záujem o hranie. V čase svojho prvého debutu mala len 10 rokov. To, že nešlo o žiadne pretlačenie alebo náhodu, dokázala aj ďalšími filmovými rolami, ktoré sa na malé dievčatko začali doslova sypať. Vidieť ju diváci mohli v snímkach ako Sám doma 3 či Manny & Lo. 

Scarlett patrí k celebritám, ktoré síce do šoubiznisu vstúpili príliš skoro, no najmä kvôli svojím hodnotám a morálke za sebou nemajú žiadne škandály. Zatiaľ čo jej hereckí kolegovia, ako Lindsay Lohan alebo Macaulay Culkin, mali problémy s drogrami a alkoholom, Scarlett sa týmto veciam oblúkom vyhýbala a sústredila sa na kariéru. Aj vďaka tomu je od roku 2018 najlepšie platenou herečkou sveta a vďaka svojej kráse aj jednou z najpríťažlívejších žien šoubiznisu - a to podľa viacerých rebríčkov.

Svoje súkromie sa predstaviteľka Avengerov stále snažila strážiť čo najviac a nemala ho za potrebu komentovať na verejnosti či v mediálnych rozhovoroch. Práve preto bola jej prvá svadba s hercom Ryanom Reynoldsom pomerne šokom. 

Prečítajte si: Ich život poznačila herecká kariéra: Sestry Olsenové prezradili tienistú stránku popularity

Prvá, veľká láska

V čase, keď sa Scarlett spoznala s Ryanom, mala len 22 rokov. O rok na to si dvojica povedala svoje áno - a to bez toho, aby sa k dnešnému dňu konkrétne vedelo, ako obrad prebiehal. Jasné len bolo, že si dvojica tento intímny moment chcela užiť v kruhu svojich najbližších. Už po troch rokoch však nasledoval rozchod a s ním aj špekulácie, prečo sa pár rozhodol odísť od seba. 

„V čase, keď som sa vydávala, som mala 23 rokov. V podstate som manželstvu príliš nerozumela. Možno som si ho až príliš romantizovala,'' vyjadrila sa po dlhých rokoch k svojmu exmanželovi, s ktorým k dnešnému dňu nekomunikuje. Dôvodom rozpadu by mal byť podľa zdroja z okolia dvojice práve fakt, že Scarlett bola úspešnejšia než Reynolds. Ten jej kariérne úspechy závidel až do takej miery, že nasledovali hádky. Nakoniec to bol práve herec, ktorý sa rozhodol opustiť pôvabnú blondínu a už o pár týždňov na to sa ukazoval po boku Blake Lively.

Do tretice, všetko dobré?

Scarlett bola dlhší čas sama. Nájsť lásku, ktorej by mohla opäť dôverovať, sa jej podarilo až tri roky po nepríjemnom rozvode. Dovtedy jej vzťahy padali najmä na tom, že bola príliš úspešná, zaneprázdnená a v neposlednom rade samostatná. 

Jej srdce si získal po rozvode až francúzsky novinár, ktorému taktiež povedala svoje áno. Dvojica trávila čas na striedačku v Spojených štátoch a vo Francúzsku a aj keď sa im podarilo splodiť spoločnú dcérku, ani nie po troch rokoch išli od seba. Dôvod si opäť nechala Scarlett pre seba, no ako aj vtedy, aj tentokrát zdroj z okolia herečky prezradil, že v tom bola aj jej kariéra. Okrem toho, že bola nesmierne vyťažená z natáčania filmov, sa však vo vzťahu objavila žiarlivosť. Tentokrát, vzhľadom na minulosť, kedy Scarlett opustilo viacero partnerov už na začiatku vzťahu, sa veci rozhodla ukončiť ona. Zdalo sa, že urobila dobre. 

Dnes stojí po boku krásnej herečky Colin Jost, s ktorým sa Scarlett pred niekoľkými mesiacmi zasnúbila a údajne prebehla už aj tajná svadba. Zdá sa, že tentokrát by to už skutočne mohlo výjsť - Colin má vlastnú kariéru kominika, v ktorej je mimoriadne úspešný, a tak nemá dôvod žiarliť na svoju manželku...

Neprehliadnite: Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe