Presunúť na hlavný obsah

Preslávil ju vzťah? Bývalá priateľka Brooklyna Beckhama žnie jeden úspech za druhým

Zahraničné celebrity

Najstarší syn známeho športovca Davida Beckhama má vo svete šoubiznisu povesť sukničkára.

Meno Brooklyna Beckhama nie je v šoubiznisovom svete nič novým. Už v čase svojho dospievania si totiž najstarší syn Davida a Victorie Beckham získal pozornosť médií. Spočiatku to bol vzťah s americkou herečkou Chloe Moretz, ktorej po dvoch rokoch randenia dokonca navliekol aj zásnubný prsteň. Krátko po šťastnej novine však nasledovala tvrdá rana - a to minimálne pre herečku, keď bol Brooklyn prichytený v tetovacom štúdiu s playboy modelkou Lexi Wood. Na tom by nebolo nič zlé, ak by sa dvojica vášnivo nebozkávala a fotografie sa samozrejme nedostali na webové portály všetkých médií. 

Nie je jasné, ako pár svoj vzťah ukončil, no predpokladá sa, že nešlo o priateľské prímerie. Zdalo sa, že Brooklyn si však z toho ťažkú hlavu nerobí, nakoľko sa už o pár týždňov začala ukazovať po jeho boku ďalšia žena. Ešte skôr než stihli vytvoriť senzáciu, následoval však rozchod. Brooklyn, ako to u neho už býva zvykom, však ani tentokrát dlho sám nepobudol. Zaľúbil sa totiž do jednej z najlepších kamarátok svojej sesternice, Hany Cross. 

Prečítajte si: Nastaviť hranicu medzi prácou a súkromím môže byť náročné: Victoria Beckham prišla, ako na to

Z priateľky modelka

Aj keď sa Hana stala modelkou ešte predtým, než spoznala syna zo slávnej rodiny Beckhamovcov, faktom je, že dieru v modelingovom svete neurobila. Jej úlohy predstavovali len fotenia pre eshopy a menšie firmy s oblečením. Vtedy ju na sociálnych sieťach sledovalo len pár tisíc ľudí. Po tom, čo sa po jej boku začal objavovať Brooklyn, však tento počet prudko narástol. Nezačali si ju všímať len ľudia, ale aj svetové značky. 

Dnes, napriek tomu, že vzťah s Brooklynom taktiež po navlečení zásnubného prsteňa skončil, však ostala Hane nepochybne sláva. K dnešnému dňu ju na Instagrame sleduje takmer štvrť milióna ľudí, medzi nimi aj prestížne značky Valentino či Gucci, s ktorými spolupracuje. V týchto dňoch dokonca predstavuje vlastnú značku oblečenia v spolupráci so spoločnosťou Asos, pre ktorú pôsobí ako dvorná modelka. Získať spoluprácu sa jej dokonca podarilo aj s Kim Kardashian, konkrétne s jej značkou Skims. Aj vďaka tomu dnes zarába desaťtisíce eur a cestuje po svete.

Neprehliadnite: Keď je sláva viac na škodu, než na úžitok. Selena Gomez chce skončiť s kariérou, priznala psychické problémy

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe