Presunúť na hlavný obsah

Žena by sa mala prijať taká, aká je: Sara Sampaio je na svoje odlišnosti pyšná

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že sa nepovažuje za dokonalú, svoje nedostatky miluje. Naučila sa prijať sama seba a všetko, čo k jej osobnosti patrí. A mala by to dokázať každá žena.

Konečne som sama sebou a na nikoho sa nehrám

Portugalskej kráska Sare Sampaio, muži ležia pri nohách a my ženy ju v tíškosti obdivujeme. Má telo bohyne, tvár anjela a navyše sa na nič nehrá. Objavila sa na titulkách magazínov Vogue, Marie Claire, Glamour, L'Officiel, Elle, Harper's Bazaar, GQ, Maxim. Fotila pre značky Blumarine, Armani, Jean Paul Gaultier, Balmain, Mugler, Miu Miu, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Alberta Ferreti, Moschino, Dolce & Gabbana, či Missoni. Takže o lukratívne ponuky rozhodne núdzu nemá. 

A to aj napriek tomu, že ju množstvo ľudí považuje za absolútne dokonalú, ona sama tvrdí opak. "Od dokonalosti mám naozaj ďaleko. Podľa mňa, ak by to bolo, nie som tam kde som. Mali by sme si uvedomiť, že dokonalá symetria nie je reálna ani prirodzená. Aj ja som to samozrejme musela pochopiť, ale prijala som sama seba, takú aká som," prezradila pre Elle. 

"Áno, mám malé prsia, pehy, krivšie zuby, širšie boky ako moje kolegyne, so svojim nosom tiež nie som úplne spokojná. Ale som to ja. Snažím sa byť autentická a vyzdvihovať svoje prednosti. Napokon osobne mám pocit, že nedokonalosti nás robia príťažlivejšími. "

Neprehliadnite : Manželstvo na piaty pokus. Nicolas Cage si za manželku zobral o 30 rokov mladšiu ženu

Sara radí aby ženy zabudli na uniformitu a podporili svoju jedinečnosť, k vlastnému zvidieľneniu. Na svoje odlišnosti je dnes pyšná. A keby o nich nehovorila nahlas, nikto si ich ani nevšimne. Chce však poukázať na to, že každý máme nejaké chyby, všetko je len o tom ako sa prijímame.

To čo prezentujem pri svojej práci nedefinuje moje vnútro a osobnosť - skrátka je to job

Krásna topmodelka priznáva, že dospela do fázy, kedy sa sama na nič nehrá. To ako vyzerá v práci je zrkadlom jej profesii, ale vo voľnom čase je to úplne obyčajné dievča, ktoré ku šťastiu potrebuje dobrú knihu, vietor vo vlasoch a slnko v tvári. Pochopila, že život je o maličkostiach, z ktorých sa treba tešiť. To ho robí výnimočným, hoci na to zabúdame. 

Prečítajte si: Vybrala sa duchovnou cestou. Vdova po Hughovi Hefnerovi už nechce byť považovaná za zlatokopku

"Úprimne? Sama si občas na tých štylizovaných fotkách pripadám ako iný človek. No je to môj job. Vec, ktorá ma živí, baví a je mojou súčasťou. Milujem to, no milujem aj svoj normálny život, mimo svetiel reflektorov."

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe