Presunúť na hlavný obsah

Manželstvo na piaty pokus. Nicolas Cage si za manželku zobral o 30 rokov mladšiu ženu

Zahraničné celebrity

Známy hollywoodsky herec šokoval nielen piatou svadbou, ale aj svojou manželkou. 57-ročný herec si totiž pokľakol pred svojou 26-ročnou priateľkou, ktorá mu bez váhania povedala áno.

Napriek tomu, že Nicolas Cage patrí k najznámejším a azda aj najslávnejším svetovým hercom, v súkromnom živote sa mu darilo o čosi menej. Za svoj život vystriedal hneď niekoľko žien a zdalo sa, že na tú pravú jednoducho nemá šťastie. Prvou ženou, ktorá mu pred oltárom povedala svoje áno, bola v roku 1995 Patricia Arquette. Ich manželstvo však napriek tomu, že vyzeralo bezproblémovo, skončilo o šesť rokov neskôr. Nicolas však dlho neotáľal a po jeho boku sa objavila ďalšia žena, dokonca o čosi známejšia - Lisa Marie Presley, dcéra rock'n'rollového kráľa. 

„Už od začiatku sme boli prepojení, niečo medzi nami bolo. Mali sme obidvaja rovnaké duše,'' prezradila v jednom z rozhorov Lisa mysliac si, že jej manželstvo so slávnym hercom vydrží večne. Ich spojenie sa časom ukázalo ako likvidačné. „Ak máte dve osoby s rovnako silnou povahou, prichádzajú skutočné ťažké časy,'' prezradil na margo vzťahu Nicolas. Ich manželstvo vydržalo ešte kratšie, než hercovo prvé - sotva tri roky. 

Prečítajte si: Svoju manželku si vysníval. Jeden z najsexi mužov sveta priznal, že celý život túžil len po jednej žene

Tá pravá

V roku, keď sa rozviedol so slávnou speváčkou, zároveň stihol aj ďalšiu svadbu. Jeho vyvolenou sa tentokrát stala Alice Kim. Aj keď do manželstva vhúpol, faktom je, že tento zväzok mu vydržal najdlhšie - 12 rokov. Zdalo sa, že práve Kim je pre Cagea osudovou ženou, nakoľko sa po boku ďalšej ukázal až o tri dlhé roky neskôr. Erika Koike, ktorá bola istý čas jeho partnerkou, mu dokonca tiež povedala áno. Manželstvo však bolo anulované len po štyroch dňoch. 

Zdá sa, že 57-ročný Nicolas skúša šťastie naďalej. Tentokrát si však za svoju manželku vybral podstatne mladšiu ženu, len 26-ročnú Riko Shibata, ktorú stretol pri natáčaní v Japonsku. Dvojica si okamžite padla do oka a ako to už u Nicolasa býva zvykom, po niekoľkých mesiacoch aj túto priateľku požiadal o ruku. 

Dvojica si svoje áno povedala v Las Vegas vo vskutku komornej atmosfére. Na svadbe sa objavila aj jeho exmanželka Alice Kim a hercova 15-ročná dcéra, ktorá má k novej macoche vekovo bližšie, než on sám. Svadbu sa im podarilo tajiť niekoľko týždňov. „Áno, je to pravda. Zobrali sme sa a sme veľmi šťastní,'' poskytol herec vyjadrenie pre magazín People. Obrad sa uskutočnil 16.feburára, v deň narodenín nevestinho otca kvôli špeciálnej symbolike. Tá nemohla chýbať počas celej ceremónie.

Neprehliadnite: Ani piate zásnuby jej nevyšli. Jennifer Lopez sa rozišla so svojím snúbencom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe