Presunúť na hlavný obsah

Khloé Kardashian šokovala fanúšikov. S mužom, ktorý ju trikrát podviedol, chce mať ďalšie dieťa

Zahraničné celebrity

Je už zvykom, že vzťahy členiek klanu Kardashian bývajú poriadne komplikované. Výnimkou nie je ani Khloé, prostredná sestra, ktorá na seba nechcene vzbudzuje pozornosť kvôli nevernému partnerovi.

Už od momentu, keď vyšlo najavo, že má Khloé Kardashian vzťah so známym basketbalovým hráčom, sa na dvojicu spustila vlnka kritiky. V čase, keď si Koko, ako známu celebritu prezývajú, začínala s Tristanom Thompsonom, on čakal dieťa s inou. Bola to práve slávna Kardashianka, ktorá mu mala pomtotať hlavu natoľko, že Tristan opustil svoju partnerku v pokročilom štádiu tehotenstva, len pár týždňov pred pôrodom. Aj keď sa obidvaja voči takýmto informáciám ohradili, faktom je, že dátumy neklamú. Dvojica sa spolu ako pár ukázala už v jeseni, pričom Tristanova bývalá partnerka porodila začiatkom decembra. 

Prečítajte si: Keď ich nemáte rady, spravia vám zo života peklo. Pozrite sa, čo vyvádzajú Kardashianky svojim nepriateľom

Nevery a výsmech

Aj keď spočiatku Khloé prezentovala ich vzťah ako dokonalý a lásku svojho života, ako Tristana niekoľkokrát pomenovala, zaplavovala romantickými vyznaniami, opak sa ukázal pravdou. Hoc ani samotný športovec nešetril štedrými darmi a honosnými oslavami, nakoniec sa čestne nedokázal zachovať ani k tejto partnerke. Po tom, čo Khloé otehotnela, ju totiž podviedol a to dokonca dvakrát. Jeho druhá nevera vyšla najavo len tri dni pred pôrodom. Aby toho nebolo málo, nechýbali ani dôkazy v podobe fotografií, ktoré zaznamenávali príchod do hotela s neznámymi ženami či videozáznam, na ktorom sa Tristan bozkáva a obchytkáva rovno dve ženy.

Aj keď bola Khloé zrútená a jej rodina za ňou okamžite pricestovala, dievčatko True priviedla na svet v poriadku už následujúci deň po prevalení šokujúcej nevery. Tristanovi dokonca dovolila, aby za ňou prišiel do nemocnice. 

Po dlhých týždňoch sa mu tento čin rozhodla odpustiť, no zdá sa, že to nebolo najšťastnejším rozhodnutím. Na párty, na ktorej sa Khloé nezúčastnila, sa totiž bozkával s vtedajšou najlepšou priateľkou Kylie Jenner, Jordyn Woods. Toto už Kardashianka tak ľahko rozdýchať nevedela, no predsa to zvládla a rozhodla sa stráviť karanténu práve s Tristanom. Dôvodom bola ich dcérka True.

Neprehliadnite: Viete, kto je na foto? Známa hviezdička to prepískla: Jej fotky na sociálnych sieťach nemajú s realitou nič spoločné

Naivná?

Aby toho nebolo málo, najnovšie sa Khloé priznala, že by s Tristanom mala opäť rada ďalšie dieťa. A to aj napriek spoločnej minulosti, ktorú si dvojica zažila. Toto rozhodnutie prišlo cez karanténu, keď si uvedomila, že True je stále sama. „Stále, keď pridám video True, Kim Kardashian mi napíše, že sa nemôže hrať sama so sebou celý život,'' prezradila v rodinnej šou Khoé dôvod, prečo začala rozmýšľať nad ďalším bábätkom. „Nikdy som si nepredstavovala, že by som mala mať len jedno dieťa. Špeciálne sa teraz cez karanténu cítim zle, True nemá nikoho, žiadnu kamarátku,'' vyjadrila sa Kardashianka ďalej a dodala, že túto tému rozoberala už aj so športovcom.

„True rastie a ja cítim, že už je čas mať druhé dieťa,'' povedala Khloé, zatiaľ čo basketbalista prikývol a súhlasil. „Áno, páči sa mi ten nápad,'' vyjadril sa na kameru Thompson. Nuž, zdá sa, že sa rodinka opäť rozrastie.

Mohlo by vás zaujímať: Na účet jej pribudne každý rok viac než 500 miliónov. Pozrite sa, čím si Kylie Jenner zarába