Presunúť na hlavný obsah

Viete, kto je na foto? Známa hviezdička to prepískla: Jej fotky na sociálnych sieťach nemajú s realitou nič spoločné

Zahraničné celebrity

Mohlo by sa zdať, že pri tejto hviezde sú fanúšikovia a verejnosti zvyknutí naozaj na všetko, ale nie je to tak. Nedávno opäť všetkých šokovala.

Nevie, čo so sebou!?

To si zrejme o tejto reality hviezde musí myslieť každý, kto vie, ako v skutočnosti vyzerá a porovná to s fotkami na sociálnych sieťach. Inak by sa nedalo vysvetliť to, čo posledné roky robí 36-ročná Khloe Kardashian. Sestra slávnej Kim Kardashian podstúpila za poslednú dekádu niekoľko výrazných premien - plastiky, účesy, chudnutie... No nič jej nie je dostačujúce, a tak čoraz častejšie siahne po úpravách svojich fotiek. 

Neprehliadnite: Vďaka kontroverznému životu som šťastná: To, čo iných vytáča, mne robí radosť, hovorí Kim Kardashian

Či je za tým skutočne len nespokojnosť so vzhľadom alebo celkovým postavením v rodine, ťažko povedať. Keď porovnáte Khloe s ostatnými sestrami, je jasné, že ona ničím výraznejším neupúta. Kim je jednoducho Kim, Kendall je supermodelka a najmladšia Kylie miliardárka a úspešná biznismanka. A čo má Khloe? Škandál s neverným priateľom, s ktorým má dokonca dieťa a v poslednej dobe aj miniškandály s úpravami fotiek. 

Pozrite si tiež:Momentálne nie je v šoubiznise celebrita, ktorá by bola taká milovaná aj nenávidená: Napriek tomu vyťažila maximum!

Týmto tempom môže však reality hviezda skutočne strácať fanúšikov. Predsa len jej nedávna úprava už bola celkom cez čiaru. I keď aj ostatné sestry z klanu Kardashian/Jenner rady siahnu po retuši, aspoň sa ako-tak na fotkách na seba podobajú. Ale Khloe stráca posledné kúsky súdnosti. Jednoducho chce byť dokonalá, a to aj a tú cenu, že stratí samú seba. A aký jej toto vzor? Ako to, že ľudia neustále obdivujú niekoho, kto bez cenzúry pridáva fotky, kde prezentuje seba, ale vlastne ONA to nie je? Čo to vypovedá o dnešnej dobe?

Na druhej strane, je naozaj na mieste viniť samotnú Khloe? Navyše, keď vyrastáte v podstate polovicu života pred televíznymi obrazovkami, v rodine, kde nie len zlá reklama je reklama, ale je v podstate všetkým? V skutočnosti je ťažko súdiť takéhoto človeka so zázemím, aké má. Áno, mohla by sa na všetko vykašľať a povedať si, že ide svojou cestou. Ale rodina je rodina, môžno sa aj ona len podriaďuje prianiam ambicióznej matky. A možno je len znudená mamička na "materskej", ktorá vlastne nič takéto riešiť nepotrebuje a je jej jedno, čo si kto o nej myslí. Vo výsledku dôvodov, prečo to robí môže byť veľa, no dôvodov, prečo by sme to ako verejnosť mali podporovať je nula. 

Prečítajte si: Aký otec, taká dcéra? Pozrite sa, ako vyzerá dnes dcéra legendárneho speváka Kurta Cobaina

Ako vyzerá Khloe Kardashian v skutočnosti? Pozri si priloženú fotogalériu!

- Najčítanejšie -