Presunúť na hlavný obsah

Jedna foto a dve iné vnímania: Mysleli si, že je tehotná, no ona bojuje s problémom, ktorý trápi mnoho žien

Zahraničné celebrity

Ukázať sa v čo najlepšom svetle. To chceme každá - influencerka, modelka, matka, študentka...

Dokonalá za každých okolností

Taká chce byť v živote každá žena. A keď sa to nedá v reále, snažíme sa o to viac dokonalo prezentovať práve na sociálnych sieťach. Hlavne, ak sa chcete živiť sociálnymi sieťami, je veľké riziko ukazovať sa v inom svetle. O tom vie svoje i jedna z najznámejších nemeckých influenceriek, modelka Leonie Hanne. Sympatická blondína, ktorá zaujala svet nielen svojou štíhlou postavou, no zároveň aj vycibreným vkusom, má na svojom konte viac, ako 2,5 milióna sledovateľov, ktorí sa nechajú denne inšpirovať jej štýlom, dajú na jej rady... A samotná Leonie si uvedomuje, akú silu majú v dnešnej dobe sociálne médiá, obzvlášť Instagram, preto sa rozhodla túto platformu využiť aj na niečo iné. Na svoj profil nedávno zavesila fotku seba samej. Nič neobyčajné, opäť na nej vyzerala krásne, dokonalo upravená, naštylizovaná... Až na jeden malý detail - ukázala bruško, ktoré doteraz jej fanúšikovia nemali šancu vidieť v takejto veľkosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton a iné najslávnejšie ženy na nepoznanie v honbe za krásou. Kam až toto celé zájde?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Leonie Hanne (@leoniehanne),

32-ročná Leonie však nie je tehotná, ako si okamžite všetci jej fanúšikovia začali myslieť. Jej bruško je výsledkom nepríjemného problému, ktorý ju trápi roky. A trápi určite takmer každú ženu, len sa o tom boja rozprávať, či dokonca ho ukazovať. "Keďže je bikinová sezóna, rozhodla som sa vám ukázať niečo, o čom by sa malo v skutočnosti rozprávať. Nie som tehotná, ale toto som ja takmer každý deň po čo i len malých raňajkách. Jem malé porcie, som vegánka, obmedzila som množstvo potravín, ktoré každého zvyknú nafukovať, ale v momente, ako si dám latte so sójovým mliekom, vyzerám takto takmer po celý zvyšok dňa. Zdieľam toto s vami, pretože predchádzajúci deň bol pre mňa skutočne náročný. Zobudila som sa so super pocitom, plochým bruchom  a cítila som sa veľmi fit, no po raňajkách sa brucho hneď zaguľatilo  a nasledujúce hodiny som mala skutočne nepríjemné pocity a bola som na seba skutočne nahnevaná, a to úplne bez dôvodu. Pretože jednoducho nie je inej cesty, ako počúvať svoje telo. Bez porovnávania sa a obviňovania sa..." otvorila sa fanúšikom.

Prečítajte si: Britská herečka dala jasnú stopku retuši: Rozhodla sa tak urobiť z tohto dôvodu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Leonie Hanne (@leoniehanne),

Zároveň priznala, že problémy s nafukovaním ju trápia pri každom cestovaní už od jej 13-tich rokov a v detstve sa jej stávalo, že matka jej musela kvôli nepríjemne bolestivým pocitom volať záchranku. Na záver však dodala, že je to normálny problém, nie je sa za čo hanbiť a ženy by mali myslieť na to, že v tom nie sú samé. A áno, dokonalosť je trendom, ale na konci dňa záleží len na tom, aby ste sa vy cítili komfortne, zdravo, nech už vyzeráte akokoľvek...

Neprehliadnite: Kočík ako módny doplnok: Hollywoodske krásky ho jednoducho vedia nosiť, ktoré patria medzi ich najobľúbenejšie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Leonie Hanne (@leoniehanne),

- Najčítanejšie -