Presunúť na hlavný obsah

Britská herečka dala jasnú stopku retuši: Rozhodla sa tak urobiť z tohto dôvodu

Zahraničné celebrity

Dôvod, prečo sa Helen Flanagan rozhodla konečne prestať retušovať svoje fotky je celkom prostý.

Instagram je dnes plný hviezd, ktoré si retušujú jednu fotografiu za druhou, nájdu sa i také, ktoré sa konečne rozhodli dať STOP-ku tomuto "trendu". Jednou z nich je napríklad anglická hviezda Helen Flanagan. I keď vám táto bruneta (momentálne ružovo-vláska) nie je možno známa, vôbec to nevadí. Dôležité je však jej najnovšie posolstvo, pre ktoré rozhodne stojí za zmienku. 

30-ročná televízna hviezda sa rozhodla pre celkom radikálny krok - dala jasnú stopku retušovaniu svojich fotografií na sociálnych sieťach. Takže tak, ako jej takmer miliónová fanúšikovská základňa bola zvyknutá vídať - vždy dokonalo upravenú, s bezchybnou pleťou, postavou, je už minulosťou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Helen Flanagan (@hjgflanagan),

Neprehliadnite: Známe modelky sa pustili do tvorby plaviek: Kto vytvára originálne kúsky a komu chýba kreativita?

"Rozhodla som sa prestať si editovať fotografie a byť tak skutočným vzorom pre svoje dcéry. Mám to šťastie, že sa môžem starať o dve zdravé dcérky, ktoré som mohla dojčiť. Moja koža na bruchu sa aj vďaka tomu zmenila, moje prsia sú masívne, čo zmenilo celkom moje sebavedomie..." vyznala sa na svojom profile dvojnásobná mamička, pre ktorú je práve táto úloha momentálne tou najdôležitejšou.

Zároveň priznala, že chce, aby všetky ženy vedeli, že je v poriadku vyzerať takto "nedokonalo", a to posledné, čo by ste mali stratiť kvôli tomu, že privediete na svet deti, je práve sebavedomie. 

Prečítajte si: Jedna kontroverzná fotka z obľúbeného Instagram profilu spôsobila ošiaľ: Aj vy ste si stihli všimnúť toto?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Helen Flanagan (@hjgflanagan),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Helen Flanagan (@hjgflanagan),

Na Instagrame teraz vídať skôr fotky Helen s nedostatkami - ako napríklad s problematickou pleťou, ktorú si už neretušuje. Dokazuje tak, že aj celebrity sú len ľudia. A tiež by mali pochopiť, že stavať sa neustále do dokonalého svetla, môže mať zlý vplyv nielen na ich deti, no i na celú spoločnosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Má takmer 40 a pás ako dvadsiatnička: Pritom porodila už päť detí, aké sú teda jej tajomstvá?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Helen Flanagan (@hjgflanagan),

- Najčítanejšie -