Presunúť na hlavný obsah

Ďalšie celebritné dieťa, ktoré sa dostáva na vrchol popularity: Viete, koho dcérka to je?

Zahraničné celebrity

Niekomu sa stačí narodiť a o kariéru v šoubiznise má postarané. Rovnako, ako toto roztomilé dievčatko.

Niekto si musí miesto medzi celebritami vyšliapať a naozaj tvrdo, niekomu stačí sa len správne narodiť. To je prípad i tejto rozkošnej slečny, ktorá má skutočne známych rodičov. Ak nie najznámejších vo svojej profesii. Ak ste tipovali, že ide o dcérku Beyoncé a Jay-Z-ho, Blue Ivy, trafili ste do čierneho. Z mladej slečny je čoraz viac vyhľadávaná osobnosť. 

Prečítajte si: Čo sa stane s telom, ak sa na 15 dní vzdáte kofeínu a alkoholu? Keď to skúsila Kate Midlleton, zmenilo to jej životný štýl

Osemročná Blue si vďaka známemu menu stihla tiež pričuchnúť k šoubiznisu. Pomohla jej k tomu hlavne mama Beyoncé, ktorá ju opäť obsadila do svojho hudobného vidoklipu. A to už po druhýkrát v priebehu roka. Hudobný film s názvom Black is King je však okrem Blue plný zaujímavých mien ako Naomi Campbell, Kelly Rowland a zahral si aj manžel Beyoncé, Jay-Z. No i tak si najväčšiu pozornosť opäť zaslúžila mladá Blue. A to hlavne jej rozkošným vzhľadom, ktorý ju predurčuje na hviezdnu dráhu. No nie je to len menom. Blue zdedila gény po oboch rodičoch. Po Beyoncé sa môže pýšiť tanečným nadaním, ktoré stihla už predviesť na verejnosti. A mnohí experti sa domnievajú, že je len otázka času, kedy ju uvidíme na hudobnom pódiu po boku rodičov, ako sa napríklad nedávno predvieda dcéra Jennifer Lopez na Super Bowle. 

Mohlo by vás zaujímať: Má 30 rokov a prešla mnohými premenami: Najnovšie by mala stvárniť princeznú Dianu, to však ľuďom nie je po chuti

A i keď by sa mohlo zdať, že život Blue sa točí len okolo červeného koberca, hviezdnych večierkov a natáčania videoklipov, slávni rodičia nezabúdajú byť v prvom rade rodičmi a Blue v prvom rade dieťaťom. Svedčia o tom fotografie paparazzov, či samotných slávnych rodičov. Či už spoločné sledovanie basketobalového zápasu alebo rodinná dovolenka, pre túto rodinu je samozrejmosťou robiť aj bežné veci. 

Neprehliadnite: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

Myslíte si, že sa dá Blue na spevácku dráhu?

spolu hlasovalo 198 ľudí

Nie
50

- Najčítanejšie -