Presunúť na hlavný obsah

Má takmer 40 a pás ako dvadsiatnička: Pritom porodila už päť detí, aké sú teda jej tajomstvá?

Zahraničné celebrity

Natalia Vodianova je vo svete modelingu jedna z najznámejších tvárí. Okrem krásy je často obdivovaná i pre svoj večný vzhľad dievčatka.

Večne mladá

Natalia Vodianova si sympatie módnej brandže získala nielen svojou prirodzenou krásou, ale aj vzhľadom, ktorý aj vo veku 38 rokov pripomína skôr mladé dievčatko, ako ženu. Navyše, pri pohľade na ňu ťažko uveriť tomu, že je matkou piatich detí. A to posledné priviedla na svet pred štyrmi rokmi, pričom už o pár týždňov po pôrode sa opäť predvádzala po móle ako jedna z hlavných hviezd prehliadky Givenchy.

Prečítajte si: Paparazzi fotograf stále v pätách Angeliny Jolie či iných celebrít: Ako vyzerá život človeka, ktorého ostatní nemôžu vystáť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia Vodianova (@natasupernova),

Vtedy sa na mamičku zniesla vlna kritiky, pretože všetci ju začali upodozrievať z anorexie. Predsa nebolo možné, aby tak rýchlo schudla. Natalia však hovorí, že to bolo predovšetkým vďaka kojeniu a dobrým génom. No zároveň vždy tvrdila, že miluje byť štíhla a kilá navyše by ste na jej postave okrem tehotenstva márne hľadali. Známa je i vyhlásením, že "keď jete ako prasa, vyzeráte ako prasa." A to ona nikdy nechcela docieliť. 

Na druhej strane, extrémne prísne diéty nikdy dlhodobo nedodržiavala. Tak, v čom sú je tajomstvá? I keď to nie je žiadna prísna diéta, na zdravom jedálničku si jednoducho päťnásobná mamička zakladala vždy. Je známa tým, že keď sa potrebuje dostať do formy, tak 6 dní v týždni je len zdravé veci a jeden deň má špeciálne vyhradený na sladké hriešnosti. Vtedy si dopraje čokoľvek, na čo má chuť. Keď však potrebuje zhodiť pár kíl, nedá dopustiť na tento detox. Dôležité je však uvedomiť si, že by ste nikdy nemali mať takúto skladbu jedálnička dlhšie ako pár týždňov. Ide len o detox, ktorý vás odvodní a pomôže vám opäť naštartovať metabolizmus. Okrem toho si však aj ona pomáha cvičením, ktorému prepadla, jogou. Práve na ňu nedá päťnásobná mamička dopustiť a udržuje ju v top forme. A pri pohľade na jej fotografie nemožno proti tomu protestovať.

Neprehiadnite: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia Vodianova (@natasupernova),

Stále žiadaná

I keď už viac ako dve dekády boduje v modelingu, patrí naďalej medzi najžiadanejšie tváre a jej meno má v tomto priemysle skutočný význam. Natalia by však nemala núdzu o rozprávkový život, aj keby tomu tak nebolo. Už ako osemnásťročná sa vydala, priviedla na svet svoje prvé dieťa britskému aristokratovi Justinovi Portmanovi. I keď po desiatich rokoch sa dvojica rozviedla, dlhonohá kráska dlho nesmútila. Po jej boku je opäť ďalší, veľmi vplyvný muž, syn zakladateľa koncernu LVMH, pod ktorý patria mnohé prestížne módne domy a značky, Antoine Arnault, s ktorým má už ďalšie dve deti. A koncom minulého roka sa dočkala konečne žiadosti o ruku, takže možno už tento rok z nej bude opäť vydatá pani. 

Mohlo by vás zaujímať: 50-tničky, ktoré patria medzi tzv. šoubiznisové zlatíčka: Čo robí tieto hollywoodske ženy také obľúbené?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia Vodianova (@natasupernova),

- Najčítanejšie -