Presunúť na hlavný obsah

Na tejto fotke je syn slávnej hollywoodskej herečky. Spoznali by ste ho?

Zahraničné celebrity

Tvár herečky Elizbaeth Hurley je v šoubiznisovom svete dobre známa. Zaujímavé črty tváre zdedil aj jej syn Damian, ktorý vyzerá, akoby mame z oka vypadol.

Aj keď kariéra herečky Elizabeth Hurley začala už v roku 1987, veľkú dieru do filmového sveta neurobila. Viac, ako kultovou paródiou Austin Powers, v ktorej si zahrala jednu z hlavných postáv, sa preslávila randením s hercom Hugh Grantom. Ten na seba po filme Štyri svadby a jeden pohreb stiahol pozornosť celého sveta, a tak sa pochopiteľne dostala do povedomia aj Elizabeth.

Prečítajte si: Mysleli si, že je podvádzaná, ona však bola v radostnom očakávaní. Hollywoodska kráska porodila bábätko

Mala 29 rokov, keď ju značka Estée Lauder zamestnala ako svoju modelku - čo býva v modelingovom svete zriedkavé. Liz ich však očarila svojou charizmou a zrejme nesklamala, nakoľko sa na tejto pozícii držala celých šesť rokov. Po skončení exkluzívnej zmluvy síce pre značku pracovala, no už nie exkluzívne. V tomto období skončil aj jej vzťah s Grantom, ktorý trval dlhých 13-násť rokov. Napriek tomu sa dvojici nepodarilo priviesť na svet spoločného potomka. Všetci tak boli v šoku, keď niekoľko mesiacov po rozchode Elizabeth oznámila, že čaká dieťa. 

Nechcené dieťa milionára

V roku 2002 sa na svet vypýtal malý Damian. Napriek tomu, že sa hviezda na svojho prvého potomka nesmierne tešila, s otcom to už bolo trochu inak. Multimilionár Steve Bing otcovstvo popieral, nakoľko tvrdil, že s jeho mamou nemal žiaden dôležitejší vzťah. Testy DNA však dokázali, že predsa je otcom malého chlapca, a tak herečke vyplatil približne dva milióny dolárov. 

Neprehliadnite: Z dcéry Paula Walkera je krásna žena. Pozrite sa na Meadow, ktorá sa živí ako modelka

Podobne ako jeho matka, aj Damian si hľadá vo svete svoje šoubiznisové miesto. Zdá sa, že sa mu to však podarí kvôli slávnemu menu a neuveriteľnej podobe o čosi skôr. Len pred niekoľkými mesiacmi ho totiž zazmluvnila rovnaká modelingová agentúra, ako aj jeho mamu. V najnovšej kampani sa objavil po boku krásky Iriny Shayk a Damianova podoba s mamou je neuveriteľná. Po tom, čo si nechal narásť dlhé vlasy, si ho totiž všetci mýlia s jeho mamou, s ktorou má veľmi dobrý vzťah. Čo myslíte vy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/a>

Príspevok, ktorý zdieľa Damian Hurley (@damianhurley1),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Damian Hurley (@damianhurley1),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Damian Hurley (@damianhurley1),

- Najčítanejšie -