Presunúť na hlavný obsah

Má 30 rokov a prešla mnohými premenami: Najnovšie by mala stvárniť princeznú Dianu, to však ľuďom nie je po chuti

Zahraničné celebrity

Zo začiatku kairéry pôsobila skôr ako dievča odvedľa. Teraz je skôr ako chlapec odvedľa.

Písal sa rok 2008 a do kín prišlá Twillight séria, ktorá rozpútala doslova hystériu. Z mladých a neznámych hercov sa cez noc stali idoly miliónov ľudí. A predovšetkým z mladej herečky Kristen Stewart, ktorá mala vtedy 18 rokov a imidž sladkého, nevinného dievčatka. Lenže ten už je dávno minulosťou. Nežnú krásku nahradila rebelka, ktorá stále nevie, čo chce. 

Prečítajte si: Najkratšie manželstvá Hollywoodu: Tieto dvojice si vyrobili svetovú hanbu, ktorá žena bola vydatá len 55-hodín?

Hľadá sa

Kristen je prirodzená blondína a v tomto looku sme ju videli aj na začiatku jej sľubnej kariéry. Nenápadný imidž, nesmelý úsmev však herečke nezostali dlho. Zdá sa, že tridsaťročná ročná Kristen Stewart sa stále hľadá. Na jej hlave sme mohli vidieť hneď niekoľko vlasových stylingov od nenápadného dievčaťa odvedľa, po rockovú hviezdu, romantickú krásku, prekvapila peroxidovou hrivou, ale aj vyholenou. Ako by sa táto hviezda nevedela zaradiť a neustále sa tak snaží nájsť samú seba. 

Neprehliadnite: Na tejto fotke je syn slávnej hollywoodskej herečky. Spoznali by ste ho?

Nová princezná?

Nie je to len imidž, zdá sa, že svoju hereckú kariéru nemá mladá hviezda stále vyriešenú. Chvíľu sa objavuje v nízkorozpočtových umeleckejších snímkach, potom kývne na hollywoodske trháky. A najnovšie povedala áno úlohe princeznej Diany. A to nie je veľmi po chuti fanúšikom zosnulej princeznej. Mnohí sa nazdávajú, že Kristen nemá dostatok krásy a talentu, aby mohla Dianu dôveryhodne stvárniť. No na výsledok si ešte budeme musieť chvíľu počkať, ale je pravda, že ženské spôsoby tejto hviezdy trochu chýbajú.

Mohlo by vás zaujímať: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

Ako sa menil vzhľad tejto hviezdy si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii

Páči sa vám súčasný vzhľad Kristen Stewart?

spolu hlasovalo 469 ľudí

Áno
91
Nie
378

- Najčítanejšie -