Presunúť na hlavný obsah

Momentálne nie je v šoubiznise celebrita, ktorá by bola taká milovaná aj nenávidená: Napriek tomu vyťažila maximum!

Zahraničné celebrity

Aj keď ju ľudia nemajú radi, mali by sa od nej čo-to priučiť. Veď predsa má len 23 a už stihla vybudovať impérium.

Milovaná aj nenávidená

Momentálne nie je v šoubiznise celebrita, ktorá by bola tak milovaná a zároveň nenávidená, ako práve najmladšia sestra Kim Kardashian, Kylie Jenner. Áno, je umelá, má 23 a už sa na seba veľmi nepodobná. Ukazuje zo seba občas viac, než je akceptovateľné... Tých dôvodov, prečo sa obúvať do mladej Jennerky každý deň, je veľa. Ale rovnako tak sú tu aj dôvody, prečo ju obdivovať.

Neprehliadnite: Tereza Maxová s gráciou popiera zákony prírody: Gény má po mame a neuveríte, ale táto šarmantná dáma má 70!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Kylie to nemala jednoduché. Predsa len vyrastať v tieni slavnejšej sestry (teraz nemyslíme Kim, ale Kendall) a hlavne nebyť úplne krásna či mať viditeľný talent na niečo, môže byť pre dievča v puberte náročné. Zatiaľ čo Kendall bola obdarená štíhlosťou a výškou a tým pádom predurčená na modeling, Kylie v podstate nemala nič, len slávne priezvisko. Ale aj z toho nič vyťažila maximum. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Áno, priezvisko jej trochu dopomohlo, ale v podstate svoje impérium vybudovala sama. A tak si to zoberte. Len krátko po prekročení 20-tky sa z nej stala najmladšia miliardárka! Založila beauty koncern Kylie Cosmetics a jedinou vlastníčkou je práve ona. A podarilo sa jej to, čo sa nepodarilo ani zakladateľovi Facebooku Markovi Zuckerbergovi. 

Prečítajte si: Muži života Jennifer Aniston: S kým prežila len romániky a kto je zrejme jej osudovým mužom?

Nie je to však náhoda. Kylie využila to, o čo sa snažia mnohí, no nie sú tak úspešní. Silu sociálnych sietí. Presne vie, čo  a ako na ľudí funguje. Sociálne siete má so svojím tímom natoľko zmapované, že všetko, čo na ne pridá, sa stretne s megaúspechom. A preto sú svetové značky schopné platiť jej milióny za reklamu a ona je schopná odmietnúť svetových dizajnérov,ktorí jej zapatiť nechcú. Pre niekoho možno márnosť, pre ňu biznis, ktorý jú dostal presne tam, kde je. 

Matka aj biznismenka

Ďalší obdivuhodný fakt je, že popri budovaniu impéria stihla Kylie porodiť dcérku. A samozrejme, vychovávať dcérku. Môžete si povedať, že s miliónmi na účte to ide ľahšie, ale materské povinnosti majú všetky ženy rovnaké, rovnako tak vaše dieťa nemusí mať vždy "svoj deň" a musíte rátať so všetkým. Aj napríklad s tým, že budete čeliť nevernému priateľovi a útoku bulváru z každej strany. Zvládli by ste to? V dobe, kedy kritiku ľudia nedokážu prekonať ani v malej miere, nie to ešte keby sa do vás každý deň opieral niekto a zhadzoval by vás za to, že máte veľký zadok, umelú tvár, zbytočne ste vyzývavá. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

Kylie sa bije denno denne s neprajníkmi, ale to ju nijako neoslabuje. Práve naopak. Zo všetkého sa snaží vyťažiť naviac, lebo ako sa zvykne hovoriť, aj zlá reklama je reklama. A kto iný by mal v tomto smere rozdávať, rady ak nie práve ona? Takže môžete si myslieť o nej čo len chcete, faktom je, že to, čo dokázala ona, neodkázali v jej veku ani vysokoškolsky vzdelaní géniovia...

Mohlo by vás zaujímať: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie(@kyliejenner),

- Najčítanejšie -