Presunúť na hlavný obsah

Žena nemusí mať veľkosť XS aby bola sexi a príťažlivá: Chrissy Teigen je toho jasným dôkazom

Zahraničné celebrity

Aj keď nemáte postavu ako ženy na titulkách magazínov, môžete byť neuveriteľne príťažlivá. Jasným dôkazom toho je aj Chrissy Teigen. I keď nemá veľkosť XS, vyzerá skvele. Ako sama hovorí, vie to "predať".

Všetko je o uhle pohľadu a tom ako sa žena vo svojom tele cíti 

"Samozrejme, že sa snažím o to, aby som bola pevná. Nie je nič horšie, ak sa na vás všetko hýbe aj tam kde nemá, dodáva so smiechom. Nepotrebujem mať však ako kedysi veľkosť XS. Pokojne si na seba dám M - ko, alebo aj L-ko a vôbec sa za to nehanbím. Sama sa cítim príťažlivo a sexi vo svojom tele. Ono vám ten štítok na tričku spokojnosť so svojim "ja" nezabezpečí, verte mi. Roky som v tej domnienke totiž žila," prezradila pre britský Vogue.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Mohlo by vás zaujímať: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

 

Aj s kilami navyše viete byť sexi a netreba ich skrývať

Pokojne si dá bikiny, odvážnejšie šaty a vyzerá skvele. "Ja to viem podľa mňa nosiť. Tie kilá navyše som prijala a nehanbím sa za ne. Pracujem na tom, aby som bola bez celulitídy a ako som hovorila, pevná. To vám úplne stačí a muži to milujú. Ak sa páčite sama sebe, páčite sa aj im."

"Čo je na tom, že mám pevnejšie ruky a stehná? Naozaj zamyslite sa nad tým. Vôbec nič. Život je o niečom inom. Všetko je o uhle pohľadu a toho, čo očakávate. Napriek tomu, že som veľký gurmán, snažím sa až na drobné prehrešky jesť zdravo."

Chrissy si postavu buduje aj na zdravej strave. Táto kráska však vie, že platí staré známe pravidlo. Jedáva preto aby žila a aj zo samotného stravovania musí mať človek radosť. Nezmyselné diéty stoja na jednej strane extrémizmu, druhou stranou sú prehnane nezdravé jedlá, ktoré táto krásna modelka nepodporuje tiež.

"Ak si v strave nájdete balance, máte vyhraté. Nie je nič horšie, ak žena neustále myslí na jedlo a vlastne vie, že si ho nemôže dopriať, lebo chce spĺňať nejakú tabuľkovú normu, toho, čo je  aktuálne IN. To pre vlastné dobro naozaj nerobte. Odkedy jem čo chcem, nie som napríklad nervózna a aj atmosféra u nás doma je oveľa lepšia."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

 

Prečítajte si: Opatrovateľka detí Angeliny Jolie prezradila pravdu o najznámejšej single mame: Na toto nedá pri výchove dopustiť 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

- Najčítanejšie -