Presunúť na hlavný obsah

Vďaka kontroverznému životu som šťastná: To, čo iných vytáča, mne robí radosť, hovorí Kim Kardashian

Zahraničné celebrity

Miluje pozornosť, rada ju púta a užíva si pohľady iných. Zároveň sa nebojí povedať svoj názor a žiť podľa vlasntých predstáv. Nespútaná, kontroverzná, extravagantná no aj citlivá, presne taká je Kim Kardashian.

Som aká som a nehanbím sa za to

Arménska kráska, ktorú sledujú milióny fanúšikov, rozdeľuje showbiznis na dve vlny. Ľudí, ktorí ju milujú a takých, ktorí ju nedokážu vystáť. Jedno je však isté. Neprestáva svoje miliónové publikum baviť, práve naopak. Pomalými krôčikmi si získava ich väčšiu a väčšiu náklonnosť. 

Je originálna, nespútaná, svojská a extravagantná. A to nielen v oblasti módy a kúskov, ktoré človek nájde v jej šatníku, ale aj vrámci rodinných vzťahov a v otázkach výchovy ratolestí.

"Mne vôbec neprekáža, ak sa niekomu nepáči to, ako sa prezentujem. Som taká aká som a meniť sa nemienim. Je to len na mne, či moje deti obed zjedia za stolom v jedálni alebo na sedačke v obývačke. Rovnako ako to, či pri tom môžu sledovať rozprávky."

"Ja tiež nikomu nehovorím, v čom má vyjsť na ulicu, aby som sa ho nezľakla, alebo nekontolujem nutričnú vyváženosť toho, čo dáva svojim deťom na tanieri. Jasné, je to iné, ak je človek na očiach verejnosti, no ja okoliu nevnucujem svoje názory, postoje, či štýl," prezradila pre magazín People. 

"Viem, že mám veľa hejterov a nechcite si predstaviť, aké správy mi občas chodia. Ale mňa osobne to baví. Ak si niekto nájde zámienku aby ma kritizoval, zrejme len nie je spokojný sám so sebou a možno by len chcel mať taký uvoľnený prístup k životu ako mám ja."

Mohlo by vás zaujímať: Zdá sa, že reality hviezda Kim Kardashian túži po veľkej rodine: Štvrté dieťa by im mala vynosiť táto žena

Čo je pre niekoho kontroverzné, mne pripadá normálne

Kontroverzná Kim začínala v televíznej show, neskôr sa však z nej stala úspešná modelka a podnikateľka, no vyskúšala si aj úlohu herečky a speváčky. Dnes si okrem podnikania naplno užíva úlohu mamy a deti sú pre ňu všetkým. Tak ako všetky matky aj ona by im dala aj posledné. "Je pravda, že u nás deti nemajú striktné pravidlá. Nežijú v nejakom presnom režime, kedy musia jesť, spať, čo môžu a nemôžu. Chcem aby sa cítili dobre. To je pre mňa prvoradé. Áno dovolím im viac ako je bežné. A v tom vidia mnohí ľudia kontroverziu. Obliekajú sa sami, jedia, na čo majú chuť a ja ich v tom skrátka neobmedzujem."

Prečítajte si: 4 hollywoodske matky, ktoré majú doma svoje verné kópie: Ako vyzerali vo veku svojich dcér ony?

"Nikdy na veci netlačím na maximum, robím ich tak ako ich cítim a ako sa mi páčia. Neriešim v tomto vôbec okolie.To by som sa už za tú dobu, čo som pod drobnohľadom médií, musela zblázniť. Ale nesťažujem sa. Je to moja cesta. Ja som si ju vybrala a keby som nebola ochotná znášať všetko, čo popularita prináša, stiahnem sa do úzadia." 

- Najčítanejšie -