Presunúť na hlavný obsah

Bývalý priateľ známej Kardashianky čelí kritike. Jeho partnerky sú o polovicu mladšie než je on sám

Zahraničné celebrity

Meno Scotta Disicka nie je žiadnou neznámou - najmä pre tých, ktorý sledujú Kardasahianky a ich životný štýl. Práve s najstaršou z nich, Kourtney, totiž dlhé roky randil.

Ešte predtým, než sa Scott Disick spoznal s matkou svojich detí Kourtney Kardashian, bol modelom a začínajúcim podnikateľom. Aj keď sa mu v týchto brandžiach pomerne slušne darilo, stretnutie s Kardashiankou mu zmenilo život. V čase, keď sa s ňou poznal, bol na párty jej vtedajšieho partnera Joea Francisa. Ani to však dvojici nebránilo v tom, aby nechali chémiu pracovať samú za seba a údajne ešte v ten večer spolu skončili v posteli. Od toho momentu sa od seba nepohli a aj keď prekonali niekoľko rozchodov, Scott sa stal neodmysliteľnou súčasťou vplyvnej americkej rodiny. 

Aj keď sa dvojica nikdy nezosobášila, vychováva spolu tri ratolesti. Okrem iného sú však skvelým príkladom toho, že aj po rozchode sa dá s partnerom vychádzať dobre, bez zbytočných hádok. Dôkazom toho je aj fakt, že Scott je stálym účastníkom rodinnej reality šou The Keeping Up With the Kardashians, ktorá ho vystretlila medzi najznámejších mužov svetového šoubiznisu. Tento prívlastok si uvedomuje aj bývalý model, a tak začal s vlastnou reality šou, v ktorej sa nazýva Lordom a zároveň rozvíja svoje podnikanie a sociálne siete, ktoré mu vynášajú ročne milióny eur. 

Prečítajte si: Mnoho zásnub mala, a predsa sa nevydala. Paris Hilton oslávila 40 rokov a opäť sa zasnúbila

Po boku len modelky 

Práve aj vyššie spomínané atribúty sú dôvodom, prečo si Scott ženy môže vyberať. Nielenže je rozprávkovo bohatý, udržiava sa v dobrej kondícii, no zároveň je jeho meno zárukou akejsi prestíže. Potvrdzuje to aj fakt, že porotcovanie v známej americkej súťaži Dancing with the Stars odmietol z dôvodu nízkeho honoráru. 500-tisíc dolárov mu totiž nepripadala ako adekvátna suma na to, aby sa objavil v televízii. 

Napriek tomu však Scott pravidelne zapĺňa titulky novín a magazínov. Dôvodom však ani tak nie sú jeho úspechy ako fakt, že fanúšikov šokuje - a to najmä výberom svojich partneriek. Po rozchode s Kourtney totiž randil s o 15 rokov mladšou modelkou Sofiou Richie, dcérou legendárneho speváka Lionela Richieho. Po troch rokoch sa však tento vzťah definitívne rozpadol. „Tých 15 rokov medzi nimi tam bolo jednoducho cítiť. Scott chcel žiť tichým, životným štýlom, zatiaľ čo Sofia bola naladená na niečo iné,'' prezradil zdroj z okolia modela pre TMZ. Jeden z dôvodov, prečo sa vzťah len pred pár mesiacmi rozpadol, bolo aj to, že sa mladá modelka necítila na to, aby sa vo svojich 23 rokoch stala macochou. 

Zdá sa však, že sa Scott nepoučil, práve naopak. Už krátko po rozchode ho totiž načapali paparazzi na romantickej večeri s ďalšou modelkou, tentokrát 24-ročnou Bellou Banos. Scott si svoju novú krásku zároveň zobral na romantický výlet do Costa Ricy, avšak celá táto romanca netrvala viac než zopár týždňov. 

Hviezda reality šou sa však rýchlo pozbierala a dnes stojí po boku bývalého modela opäť ďalšia modelka - tentokrát však len 19-ročná Amelia Hamlin. Zdá sa, že to s ňou Scott myslí vážne, nakoľko so svojou novou láskou strávil Valentína a už ju stihol predstaviť aj vplyvnej rodine. „Podporujeme Scotta a Ameliu. Ľúbia sa a sú spolu šťastní. Amelia má na Scotta skutočne dobrý vplyv,'' uviedol zdroj z okolia Kardashianiek pre Insider. Otázne je, či im tentokrát vekový rozdiel, ktorý je skutočne obrovský, nebude spôsobovať problémy...

Neprehliadnite: Kardashianky si platia vlastných paparazzov. Na fotkách totiž odmietajú vyzerať zle