Presunúť na hlavný obsah

O sebe si myslel, že je Boh, o jej mame, že je Hitler. Kim Kardashian odchádza z manželstva so známym hudobníkom

Zahraničné celebrity

Keď sa v médiách objavila informácia, že jeden z najvplyvnejších párov sveta sa rozvádza, mnohí ľudia bolia zaskočení. Pravdou však je, že rozvod naznačovali už viaceré udalosti.

Vzťah Kim a Kanyeho Westa sa nezačal spoločným zoznámením, práve naopak. Rapper musel o Kardashianku bojovať, nakoľko v tom čase randila ešte s inými chlapmi. Kanyeho však považovala za jedného zo svojich najbližších priateľov, a tak k nemu mala stále blízko. O tom, že k nej on cíti niečo viac, sa dozvedela prostredníctvom piesne, ktorú vydal. V nej jej priamo adresoval slová o tom, že je preňho bohyňa a že ju miluje napriek tomu, že sa ťahá s inými mužmi.

Zdá sa, že toto romantické gesto zabralo - už pár týždňov po vydaní songu sa totiž v médiách objavili informácie o tom, že dvojica spolu začala randiť. To onedlho potvrdili aj samotní členovia rodiny a zdalo sa, že Kim Kardashian našla šťastie. Kanye na svojom koncerte totiž fanúšikom už zakrátko oznámil, že s hviezdou reality šou čakajú svoje prvé bábätko. Približne pol roka po narodení dcérky rapper pokľakol a požiadal Kim o ruku. Samozrejme aj to musel urobiť teatrálne - pri osudovej vete sa rozhodol prenajať si baseballový štadión, na ktorom boli okrem nich dvoch aj kamery, ktoré snímali každý jeden uhol a sekundu výnimočného dňa.

Prečítajte si: Kardashianky si platia vlastných paparazzov. Na fotkách totiž odmietajú vyzerať zle

Bipolárna porucha

Aj keď Kim prezentovala v médiách svoje manželstvo ako šťastná a Kanyeho opisovala ako génia, faktom je, že to tak v skutočnosti nebolo. Už krátko po narodení ich dcérky sa začali prejavovať psychické problémy umelca, ktoré následne riešil so psychiatrami. Ani tí však Kanyemu nestačili a svoje emócie a impulzy rozoberal čoraz viac vo verejnom živote než na terapiách. Zvláštne vyjadrenia, ktoré miestami hraničili s hanlivosťou, sa neštítil dávať ani médiám. 

„Nerád rozmýšľam. Myslím si, že si ľudia myslia, že rozmýšľanie mám rád a rozmýšľam často. Nie. Nemám vôbec rád rozmýšľanie a nerobím to,'' prezradil na margo svojej osobnosti médiám. Neskončil však len pri tom, svoju manželku síce miluje, no napriek tomu jej tiež uštedril zopár poznámok. „Počas druhého tehotenstva vyzeráš bohovsky. Tvoje telo prijalo to svinstvo. Stala sa z teba dobrá mrcha,'' začal rapper. Neskončil len tam.

Počas volebného obdobia, kedy chcel sám kandidovať za prezidenta Spojených štátov priznal, že si prial, aby Kim šla na potrat. To, že to prezradil svetu, Kim samozrejme poriadne rozčúlilo, čomu  spevák nerozumel. Urazil však nielen ju, ale aj jej mamu, Kris Jenner, ktorá sa naňho kvôli tejto informácií nahnevala, no zdá sa, že si z toho Kanye ťažkú hlavu nerobil. O pár dní na to svoju svokru verejne prirovnal k Hitlerovi kvôli svojmu údajnému diktátorskému správaniu.

Neprehliadnite: Stane sa Kim Kardashian prvou dámou? Vplyvná rodina má v pláne vyhrať prezidentské voľby

Kim toto správanie obhajovala najmä bipolárnou poruchou, ktorou Kanye trpí. „Každý, kto má v rodine niekoho s touto diagnózou vie, že je to mimoriadne náročné a ťažké,'' uviedla na sociálnej sieti po jeho výstupe počas kandidatúry na prezidenta. Sebavedomie mu totiž rozhodne nechýba. „Som božím sluhom. Najväčšia bolesť, ktorou trpím je to, že nikdy neuvidím seba vystupovať očami iného,'' prezradil v jednom zo svojich rozhovorov a dodal, že verí, že je slávnejší než Picasso či Kubrick. „Prostredníctvom mňa ma hip hop najbližšie k Bohu, som boží posol. V podstate som ako pápež z ghetta,'' uviedol na svoju adresu niekoľkokrát s tým, že sám seba považuje za geniálneho človeka, aký sa rodí len raz za čas. Zdá sa však, že ani táto genialita mu nepomohla udržať si manželstvo - dvojica sa totiž definitívne rozhodla pre rozvod len pár dní dozadu. A to aj napriek tomu, že si len pred pár týždňami vyznávali city o tom, ako spolu vydržia celú večnosť.

- Najčítanejšie -