Presunúť na hlavný obsah

Zo zadku Jennifer Lopez sa v mladosti smiali: Dnes, po 50-tke zatieni svojím vzhľadom nejednu ženu, rozhodla sa to využiť

Zahraničné celebrity

Latino-americká diva J Lo vyťahuje jedno eso z rukáva za druhým a zatiaľ čo v mladosti sa z jej zadku ľudia smiali, dnes strčí do vrecka nejednu mladšiu kolegyňu.

Jennifer Lopez je na hudobnej scéne už roky a spája viaceré generácie. Udržať sa tak dlho na výslní si vyžaduje nielen drinu v oblasti kariéry, ale aj vzhľadu. Áno, pokiaľ mútite vody šoubiznisu, vzhľad je rovnako dôležitý. 

Čítajte: Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

V mladosti si z nej robili posmešky pre jej väčší zadok

Jennifer si napriek celosvetovému úspechu zažila v mladosti svoje. Napriek tomu, že jej spojenie hudby a tanca obdivoval nejeden fanúšik, z jej zadku sa stali doslova predmet kritiky. Ona sama však dozrela a časom si z ničoho ťažkú hlavu nerobí. Nedávno však povedala veľkú pravdu a to takú, že ten, kto ženám najviac škodí, sú väčšinou ženy samotné. No a musíme uznať, že je v tom kus pravdy, súhlasíte?

„Nechápem. prečo sa my ženy medzi sebou neustále predbiehame. Prečo máme pocit, že musíme byť vo všetkom najlepšie a inú ženu nedokážeme oceniť. V tomto kolotoči dôležitosti si staviame na vlastnom obraze dokonalosti v očiach iných ľudí a ani nám nezáleží na tom vlastnom. A to je strašné.“

Starnutie prevzala do vlastných rúk

Umelkyňa ako je J Lo je skvelým príkladom toho, ako sa dá vysporiadať so starnutím. Nebudeme si nič nahovárať, žiadna z nás nechce zostarnúť. Bez toho, aby sme však pre to niečo urobili, to nejde. V tomto je Jennifer živým dôkazom toho, že ak chcete vyzerať dobre, musíte niečo pre to urobiť. Ale ak chcete vyzerať božsky, musíte makať. Svoju fitness rutinu zakladá na tzv. core cvičení a vo všeobecnosti nedá dopustiť na tieto cviky:

1. 50x príťahy kolien k hrudníku (zavesená na hrázde)

2. 50x klasický sed-lah

3. 50x hody rybárskym lanom

Neprehliadnite: Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na foto PRED a PO sa už vôbec nepodobá, kam až je ochotná zájsť?

Jennifer prevzala starnutie do vlastných rúk a po 50-tke, zdá sa, objavila stroj času. Je priam neuveriteľné to, ako vyzerá. Sexi kráska si tak získava obdiv aj tých, ktorí sa jej v minulosti za jej ženskejšie krivky posmievali.

Založila kozmetickú značku

Jennifer si je dobre vedomá toho, že jej vzhľad ju robí čoraz viac populárnejšou. Niet divu, že sa  to rozhodla využiť a založila kozmetickú značku. Sama sebe je tak najlepšou reklamou, čo poviete?

Súhlasíte s tým, že sú to práve ženy, ktoré si samy sebe navzájom uštipačne ubližujú?

spolu hlasovalo 557 ľudí

Áno
546
Nie
11

- Najčítanejšie -