Presunúť na hlavný obsah

Babička Kim Kardashian popiera zákony prírody: Wow, klobúk dolu, táto žena, že má 86 rokov?

Zahraničné celebrity

Nemá sociálne siete, napriek tomu sa dostala na výslnie vďaka svojim potomkom. Reč je o slávnej babičke Kim Kardashian, ktorá vyzerá fantasticky.

Zdá sa, že klan Kardashianiek je svojou atraktivitou nevyčerpateľná studnica a každý člen rodiny si príde na svoju slávu. Zatiaľ čo sestry Kardashianky sa neustále predbiehajú v získavaní si pozornosti ľudí, v ich rodine sú čoraz viac zaujímaví členovia, o ktorých sa nepíše každý deň. Jednou z nich je aj babička Kim Kardashian, ktorú tí, čo sledujete ich vlastnú show Keeping Up with the Kardashians, určite dobre poznáte. 

Čítajte tiež: Topí sa v luxuse, no svojím zamestnancom neplatí. Ostro sledovaná Kylie Jenner má malér

 

Kozmetika Kim je pre všetkých a spája generácie

Mary Jo Shannon (Mary Jo Campbell) sa objavila tiež v beauty kampani samotnej Kim Kardashian, ktorá sa vtedy rozhodla ukázať všetky tri generácie ich rodiny. Okrem babičky Mary Jo Campbell, tam bola aj jej mama Kris Jenner a samotná Kim. 

Mary Jo Campbell je skutočnou dámou, nedávno oslávila 86. narodeniny. Jej dcéra, Kris Jenner (matka Kim Kardashian) má 64 a vyzerá takisto výborne. No a Kim Kardashian tento rok oslávi 40-tku, čo bude isto veľkolepým zážitkom aj pre fanúšikov tohto klanu. 
Kim týmto dala jasne najavo, že je tu pre všetky generácie a nezáleží na tom, či máte 20 alebo 80. Jej kozmetika spája všetky ženy, ktoré chcú byť krásne bez ohľadu na vek. Vek je totiž len číslo. A práve o tom svedčí aj vzhľad jej šarmantnej babičky.

Mary Jo Campbell ako dáma bez internetu

Pôvabná dáma Mary Jo Campbell teda napriek tomu, že nemá vlastný Instagram púta pozornosť svojou vitalitou a šarmom. Za svoj život mala niekoľko obchodov, dokonca ako prezradila, v jednom z nich na pobreží La Jolla v San Diegu vyrastali aj jej vnúčatá, ktoré tam v tom čase trávili s ňou svoje detstvo. V obchode s oblečením trávili veľa času a vidno, že babička slávnej Kim Kardashian mala v sebe nielen podnikateľského ducha už vtedy, ale aj zmysel pre módu. Práve tieto aspekty neskôr využila jej dcéra Kris Jenner, vďaka ktorej sú dnes Kardashianky také slávne. To ona prišla s nápadom na reality show, no a pokračovanie do súčasnosti už dobre poznáte. Každá z členiek dala týmto predispozíciám svojho vlastného ducha. 

Neprehliadnite: Má 22 rokov, miliardy dolárov na účte a jeden jej post má hodnotu státisíce eur: Denne si urobí viac než 500 selfíčok

Tieto dámy majú jednoducho gény, ktoré túži mať nejedna žena a aj keď si k nim väčšina členiek Kardashianiek dopomáha estetickými zákrokmi, babička Mary Jo si status dámy drží aj bez toho, aby mala vlastný účet na sociálnej sieti Instagram. Mimochodom, nie je to v ich prípade trochu škoda? Sme si isté, že by táto čiperná dáma šliapala na päty svojim vnučkám a pravnučkám. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe