Presunúť na hlavný obsah

Mnoho zásnub mala, a predsa sa nevydala. Paris Hilton oslávila 40 rokov a opäť sa zasnúbila

Zahraničné celebrity

Na svete nie je človeka, ktorý by zrejme neregistroval meno Hilton. Miliardové impérium, ktoré vlastní sieť prestížnych hotelov, zabezpečil luxus všetkým príslušníkom rodiny. Medzi nimi aj Paris.

Azda najväčšia reality hviezda 90-tych rokov si toho vyskúšala počas svojho života dosť. Po nie veľmi úspešných pokusoch uberať sa speváckou a hereckou kariérou, sa rozhodla ostať pri tom, čo jej v danom čase šlo najlepšie. Spolu s Nicole Richie (pozn. redaktora - adoptovanou dcérou speváka Lionela Richieho), s ktorou tvorila nerozlučné duo, vymietali najznámejšie hollywoodske bary. Pochopiteľne tam zaznemávali jeden škandál za druhým a Paris sa tak denno denne dostávala na titulky tých najznámejších bulvárnych plátkov, ktoré ju častovali ako bohatú dedičku neschopnú vpratať sa do kože. 

Po bujarom tínedžerskom období nenasledovalo útlm, práve naopak. Miliardová dedička sa rozhodla predsa len preraziť na trhu a spolu s Nicole prišla s netradičným formátom televíznej šou. Tá sa síce zakladala na jednoduchom koncepte, ktorý pozostával zo sledovania života bohatých ľudí - konkrétne nielen Paris a Nicole, ale aj ich rodín. Dcéra speváka však neskôr z tohto formátu odstúpila a Paris neostávalo nič iné, než v tom pokračovať sama. Prišla s ďalším, tentokrát o čosi netradičnejším nápadom, ktorý rýchlo premenila na jednu z najúspešnejších reality šou. V nej si hľadala svoju novú najlepšiu kamarátku, ktorá by ju sprevádzala na všetky párty, ale aj prestížne akcie. Súťažiace vtedy museli plniť bizarné úlohy, kedy ich Paris umiestnila do baru plného chlapov s tým, že kolo vyhráva tá, ktorá získa najviac telefónnych čísel. Okrem iného sa museli vedieť dobre obliekať a robiť jej skvelé gardé.

Prečítajte si: Na účet jej pribudne každý rok viac než 500 miliónov. Pozrite sa, čím si Kylie Jenner zarába

Nešťastné lásky

Najväčšia, tentokrát však neželaná sláva, prišla v momente, keď randila s pokerovým hráčom Rickom Salomonom. Ten krátko po rozchode s blonďavou kráskou zverejnil video z ich spálne, ktoré sa okamžite stalo vyhľadávaným porno hitom. Napriek tomu, že Paris a jej rodina okamžite konala, bolo už neskoro. Kópie sa rozšírili do celého sveta a napriek miliónom na účte celebrita zažívala jedno z najhorších období svojho života. Do jej súkromia sa od toho momentu dobýjali bulvárni novinári, ale aj neznámi hackeri, ktorí niekoľkokrát mesačne sťahovali dáta z jej mobilu - len aby sa priživili na vlne, ktorú Paris nevedomky spôsobila. „Keď sa dostalo von to video, cítila som sa zranená a zničená. Nebol to niekto, koho som poznala len tak, bola to osoba, ktorú som poznala roky,'' prezradila v retrospektívnom interview.

Paris mala problém v tomto období problém veriť mužom aj kvôli tomu, že krátko pred randením s pokerovým hráčom zrušila zásnuby so svojou prvou veľkou láskou. Rick, ktorý jej mal byť oporou, tak paradoxne spôsobil opak. Napriek tomu sa zdá, že sa Paris z nešťastnej udalosti pomerne rýchlo pozbierala - už o pár týždňov na to sa ukazovala po boku speváka skupiny Backstreet Boys, Nickom Carterom. „Paris bol ten najhorší človek, s akým som si mohol začať. Keď sa na to pozriem retrospektívne, kŕmila všetky moje zlé stránky a podporovala ma v neustálom, zničujúcom pártyovaní,'' prezradil vo svojej biografii spevák a dodal, že ich krátky, len niekoľko mesačný vzťah, mal na neho zlý dopad.

Hneď po ich rozchode Paris skočila na ďalšieho muža, konkrétne Parisa Latsisa, s ktorým sa po ôsmych mesiacoch aj zasnúbila. Ani tieto zásnuby však neskončili svadbou a milionárka bola opäť v náručí ďalšieho chlapa. Na otázku médií, či sa cez rozchod stihla preniesť, odpovedala stroho: „Je mi to jedno, už sa o to nezaujímam.'' Po svojom boku vystriedala niekoľko ďalších známych chlapov, medzi nimi herca Josha Hendersona, speváka Benjiho Madena či DJa Afrojacka. So zásnubami si však dala pokoj - avšak len na niekoľko rokov. 

Neprehliadnite: Pamela Anderson sa opäť vydala. Neuveríte, koho si tentokrát zobrala za muža

Lásku stále hľadá

Len pred troma rokmi oznámila Paris svoj ďalší, seriózny vzťah. Tentokrát sa však jednalo o herca Chrisa Zylku, s ktorým sa už od prvého momentu zdali ako idylický pár. O päť rokov mladší herec a model si kvôli Paris zrušil aj sociálne siete a oči mal len pre svoju milovanú blondínu. Nikto sa nečudoval tomu, že ju nakoniec aj požiadal o ruku. Tak, ako predošlé zásnuby, ani tieto však nemali dlhšiu životnosť než pár mesiacov a dvojica sa z neznámych dôvodov rozišla. Paris však dlho nesmútila a našla svoje šťastie v náručí úspešného podnikateľa Cartera Reuma. Pochválila sa tým len pár dní pred tým, než z torty sfúkla 40 sviečok. „Keď nájdete svoju spriaznenú dušu, nielenže to viete, ale zároveň to aj cítite. Moja láska a ja sme spolu od nášho prvého rande. Na moje narodeniny pre mňa pripravil výlet do tropického raja. Keď sme spolu kráčali na večeru, Carter nás zaviedol na miesto vyzdobené kvetinami a pokľakol. Povedala som áno, áno navždy!'' napísala na sociálnu sieť známa blondína a pripojila ďalšie, nádherné fotografie z krásneho momentu. Nuž, snáď to áno povedala už naozaj naposledy.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe