Presunúť na hlavný obsah

Nový dokument o Britney Spears šokuje svet: Čo sa jej v skutočnosti stalo?

Zahraničné celebrity

Na svete nie je človeka, ktorý by meno ikonickej blonďavej speváčky nepoznal. V poslednej dobe sa však vynára čoraz viac otázok ohľadom jej zdravotného stavu - aj vďaka novému dokumentu, ktorý mal len prednedávnom premiéru.

Už od útleho veku bola Britney hviezdou, ktorá mala potenciál stať sa obrovským fenoménom. Tento potenciál sa jej napokon podarilo naplniť už po vydaní singlu Baby One More Time. Pesnička, v ktorej Britney stvárnila nevinnú študentku, sa stala absolútnym hitom. Nový dokument, ktorý produkovala spoločnosť The New York Times spolu s FX studioum, ukazuje práve tento vzostup popovej divy. Ku vysnívanej kariére, ktorá z blonďavej speváčky spravila ikonu, sa však postupne začala pridávať odvrátená stránka slávy. 

Napriek tomu, že mala v čase vydania svojho prvého veľkého len 18 rokov, novinárom to nevadilo. Práve naopak, často Britney častovali otázkami o jej intímnom živote. Pozornosť o ňu neutíchala ani rokmi. Mladá speváčka na seba pútala pozornosť aj súkromným životom. Tri roky randila so spevákom Justinom Timberlakom, ku zásnubám sa však nikdy nedostali. Áno povedala svojmu priateľovi z detstva, Jasonovi Allenovi Alexandrovi počas žúru v Las Vegas. Manželstvo však bolo po 55 hodinách anulované z dôvodu, že Britney nebola v tom stave spôsobilá vykonať rozhodnutie. Len niekoľko týždňov sa začala stretávať s tanečníkom Kevinom Federlinom, o ktorom si myslela, že tentokrát to je ten pravý. Dvojica sa po trojmesačnej známosti zobrala a speváčka takmer okamžite otehotnela. Manželstvo, z ktorého dnes pochádzajú dvaja synovia, sa však po necelých troch rokoch rozpadlo.

Krátko po tom následoval (ne)slávny breakdown, kedy Britney napadla paparazzov dáždnikom a už pár hodín po tom si vyholila hlavu. Keď dorazila do kaderníctva, odmietali splniť jej požiadavku, a tak si Britney zobrala strojček do rúk sama a vyholila svoju povestnú hrivu. Pri tomto úkone ju samozrejme paparazzovali.

Prečítajte si: Čo sa to s ňou stalo? Demi Moore šokovala na najnovšej prehliadke známej značky

Rana od Justina Timberlaka 

Spomínaný dokument  zaznamenáva aj vzťah s Justinom Timberlakom. Známy spevák, tanečník a herec sa podľa viacerých svedkov nechoval k Britney príliš ukážkovo, práve naopak. Dopomôcť jej k zhoršeniu zdravotného stavu mal práve po rozchode. Dokument tiež obsahuje útržky z rozhovoru Timberlakea v rádiu, v ktorom nevhodne rozoberá ich intímny život, čo tiež diváci vnímajú od speváka ako bezohľadnosť. Justin po zhliadnutí dokumentu prijal výzvu fanúšikov a Britney sa ospravedlnil. 

„Videl som všetky označenia fanúšikov a chcem povedať, že mi je skutočne naozaj ľúto momentov, kedy moje správanie spôsobilo problémy - keď som rozprával príliš alebo naopak, nepovedal nič. Špeciálne sa chcem ospravedlniť Britney a Janet Jackson (pozn. redaktora - Justin mal nevhodné rastisticky orientované narážky), pretože mi na týchto ženách záleží a rešpektujem ich a viem, že som zlyhal. Všetci si zaslúžia viac a prijímam zodpovednosť za svoje správanie,'' zverejnil na sociálnej sieti Justin, čím potvrdil, že si uvedomuje, že k ''zničeniu'' Britney pomohol aj on sám.

Neprehliadnite: Obdarené len na sociálnych sieťach. Pozrite sa, ako vyzerajú modelky Victoria’s Secret v reálnom živote

- Najčítanejšie -