Presunúť na hlavný obsah

Skutočný, smutný život Priscilly Presley: Elvis ju miloval, no podvádzal na každom kroku

Zahraničné celebrity

Príbeh lásky Elvisa a Priscilly bol dlhé roky považovaný za rozprávku. Kráľ rock'n'rollu sa na prvý pohľad zamiloval do dievčaťa a počkal si až do momentu, kým nebude dostatočne stará na to, aby sa mohla stať jeho oficiálnou ženou.

V časoch svojej najväčšej slávy sa Elvis Presley tak, ako aj ostatní muži, vybral na vojenskú službu. Na rozdiel od svojich rovesníkov mal však neustále vo svojich pätách médiá, ktoré sledovali každý jeho krok. Hneď, ako začal Elvis javiť záujem o mladé dievča, konkrétne o krásnu Priscillu, si to tak všimli. „Všimla som si, ako sa ma Elvis snaží upútať. Videla som, že čím menej som naňho reagovala, tým viac spieval len pre mňa,'' zaspomínala si na prvé stretnutie so slávnym spevákom po čase Priscilla. V tom čase nemohla uveriť tomu, že sa o ňu, obyčajné dievča, zaujíma svetová hviezda, ktorá sa na ňu dokonca snaží zapôsobiť.

Už v tom čase si slávny spevák údajne zmyslel, že si Priscillu, ktorá mala v tom čase ešte len 14 rokov, jedného dňa vezme za ženu. Po štyroch stretnutiach svoj plán predstavil aj rodičom svojej budúcej manželky, ktorí s nim ochotne súhlasili. Podmienkou však bolo, že Priscilla musí prv doštudovať - a až tak sa môže za Elvisom prisťahovať do Spojených štátov a stať sa jeho manželkou.

Prečítajte si: Krutý osud rodiny Gucci. Vnuka módneho návrhára nechala zavraždiť vlastná manželka

Rozprávka len naoko

Aj keď sa to zdalo ako idylický príbeh a vtedajšie médiá opisovali ich lásku ako silnú, všetko bolo naopak. Už počas toho, ako Elvis údajne čakal na Priscillu, mal totiž hneď niekoľko aférok. Mladé dievča tomu odmietalo veriť - veď jej písal zamilované listy, v ktorých sa vyznával, že miluje len ju a posielal jej romantické dary. Priscilla na svojho milovaného Elvisa čakala a odmietala tak všetkých potencionálnych nápadnikov - a práve to kráľovi rock'n'rollu imponovalo. V momente, keď skončila strednú školu, pricestovala za svojou láskou a na počudovanie sa konala malá, jednoduchá svadba v Las Vegas. V tom čase bola Priscilla ešte pannou a svoje panenstvo stratila presne tak, ako sa to kedysi robievalo - počas svadobnej noci. Už krátko po svadbe oznámila, že je tehotná a do roka sa dvojica tešila zo svojej dcérky, ktorú sa rozhodli pomenovať Lisa Marie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@takemehback),

Tam však celý, naoko rozprávkový príbeh definitívne končí. Elvis s aférkami neprestal ani po tom, ako už mal po svojom boku vraj tú pravú, skutočnú lásku. Fakt, že sa okolo neho pohybovali tie najkrajšie ženy sveta, patrične využíval. „Bolo to naozaj veľmi ťažké. Stále som mala pocit, že súperím s herečkami, nakoľko hral v mnohých filmoch. Nemala som sebadôveru,'' prezradila po rokoch na margo vzťahu Priscilla s tým, že na takéto pocity mala dostatočný dôvod. Častokrát sa totiž stávalo, že Presley holdoval party-životu o čosi viac, než tomu rodinnému. Z bujarých večierkov sa dokonca z času na čas ani nevracal domov. Keď už však bol doma, od svojej manželky vyžadoval najlepšiu starostlivosť. Okrem iného ju nesmiel vidieť nenáličenú, nakoľko si to jednoducho neprial - a tak stále musela nosiť mejkap.

Neprehliadnite: Na svoj rozvod si obliekla svadobné šaty. Ako v skutočnosti vyzeralo manželstvo Britney Spears?

„Krájala som mu aj mäso na tanieri. Chcela som si ho hlavne udržať,'' priznala ďalej Priscilla, no napriek enormnej snahe sa jej to nepodarilo. Po tom, ako si spevák našiel záľubu v drogách a jeho aférky sa stávali verejnými, však jej pohár trpezlivosti pretiekol. V momente, keď sa však rozhodla podať žiadosť o rozvod Elvis sa zrútil. Ukončenie manželstva prebiehalo mimoriadne ťažko, no Priscilla vedela, že to je potrebné. „Držali sme sa za ruky a mali slzy v očiach. Náš rozchod bol však nutný - nemala som vlastný život a nič by sa na tom časom nezmenilo. Zostali sme ale priateľmi, rozvod neznamená, že jeden druhého hneď bude nenávidieť. Naša dcéra nikdy nepocítila, že sme rozvedení,'' dodala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rodeo Drive (@rodeodrive9),

- Najčítanejšie -