Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá len na sociálnych sieťach? Fanúšikovia Jennifer Lopez čoraz viac kritizujú kvôli prehnaným úpravám

Zahraničné celebrity

Má 51 rokov a je ešte väčšou ikonou než kedysi. Speváčka a príležitostná herečka Jennifer Lopez patrí nepochybne medzi najkrajšie ženy sveta. Napriek tomu aj ona mnohokrát siaha po retuši.

Aj keď Jennifer Lopez vstúpila do sveta šoubiznisu už pred viac ako 20-timi rokmi, pravdou je, že nikdy nemala takú slávu ako dnes. Latinsko-americká speváčka, ktorá si zahrala v niekoľkých, nie síce výrazných filmoch, je však skvelým príkladom toho, že sláva nemusí prísť len v skorom veku ženy. Faktom však je, že viac, ako jej skladby ju preslávil jej výzor, ktorý podľa fotografií môže konkurovať skutočne aj tínedžerkám. Okrem toho, že by ste na jej tvári nemohli badať žiadne výrazné známky starnutia, udržiava si závideniahodnú postavu. 

Na rozdiel od iných celebrít však JLo, ako ju familiárne hudobný priemysel prezýva, nepatrí k ženám, ktoré by sa mohli pýšiť veľkosťou XS. Príroda ju obdarila širšími bokmi a väčším zadkom, z čoho si však speváčka ťažkú hlavu nerobí. Z toho, čo by iní považovali za svoju slabosť, sa ona rozhodla spraviť svoju silnú stránku a na svojom pozadí ustavične pracuje tak, ako na celej postave. Napriek tomu, že sa drie vo fitku a je vyznávačom zdravého životného štylu a stravy, zdá sa, že oklamať prírodu, ako to svojimi fotkami prezdentuje na sociálnych sieťach, veru nevie.

Prečítajte si: Po sexi plavčíčke už ani stopa. Caroline z Pobrežnej hliadky by ste dnes nespoznali

Kritika od fanúšikov

Aj keď bol istý čas celý svet v úžase z toho, ako môže Jennifer tak skvelo vyzerať v strednom veku, dnes už nad ňou krútia hlavou aj skalní fanúšikovia. Je im totiž jasné, že okrem menších estetických zákrokov si spevácka diva vypomáha aj dosť lacným spôsobom - a to retušou fotografií. Nepriamo to naznačila Jennifer, keď svojmu publiku chcela predstaviť novú značku vlastnej kozmetiky, ktorá ju vraj udržuje pri mladistvom vzhľade. „Hlavnou prísadou je moje tajomstvo, na ktoré nedám dopustiť - olivový olej,'' prezradila diva, čím strhla okamžitú vlnu negatívnych správ. Každému človeku, ktorý sa ako tak rozumie do kozmetiky bolo totiž jasné, že zavádza. Olivový olej má totiž viac negatívnych účinkov než tých pozitívnych. 

Od toho momentu sa na sociálnej sieti strhla vlna, ktorá porovnáva fotografie speváčky s tými, ktorí nafotili iní fotografi. Výsledok poukazuje na to, že aj JLo evidentne podľahla instantnému spôsobu krásy. Najviac však ľudí na sociálnych sieťach nahnevali fotografie, ktoré sa dostali do médií. Na nich si popová speváčka užíva dovolenku spolu so svojou rodinou, no podľa postavy by ste ju spoznali veľmi ťažko. Ešte v tie dni totiž prezentovala fotografie na Instagrame, ktoré majú od reality pomerne ďaleko...

Neprehliadnite: Obdarené len na sociálnych sieťach. Pozrite sa, ako vyzerajú modelky Victoria’s Secret v reálnom živote

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe